Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vágak bele egy új kapcsolatba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágak bele egy új kapcsolatba, vagy "gyászoljam" a régit?

Figyelt kérdés

Szóval 17/L vagyok és 2 hete szakított velem a 25 éves barátom, mert nem feküdtem le vele, de még ez sem tudott kiábrándítani...

Viszont a hétvégét a barátaimmal töltöttem, s megismertem egy srácot, aki nagyon megfogott. Rengeteget beszéltünk, nem csak a csajozós szövegeket nyomta, hanem úgy igazából el tudtam vele beszélgetni mindenről, prolémákról...

Ma eljött hozzám, s azt mondta, hogy nagyon jól érezte velem magát a hétvégén, s szeretne jobban meginsmerni. Mondtam neki, hogy most szakított velem a barátom, s nem nagyon tudok beleugrani egy új kapcsolatba erre megcsókolt, s azt mondta, hogy ebből éreznem kellet, hogy készen vagyok-e egy új kapcsolatra. És háát olyan volt mint életem első csókja, úgy értem annyira izgatott voltam, még remegtem is és olyan volt, mintha nem tudom milyen szerelmes lennék ebbe a pasiba, teljesen a fellegekben jártam. Nagyon tetszik ez a pasi és nagyon aranyos és tudom, hogy ha most nemet mondok neki vagy időt kérek, akkor elvesztem, de úgy érzem ha igent mondanék, akkor fájdalmat okoznék neki, mert nem vagyok benne biztos, hogy nem lenne hatással rám a szakítás, mert azt hiszem innentől kezdve sokkal jobban oda fogok figyelni, hogy kiben bízhatok meg és úgy érzem túlságosan távolságtartónak fog tartani.

Mit gondoltok, mit kellene csinálnom?


2010. jún. 14. 19:20
 1/9 anonim válasza:
egyszerélsz vágj bele mit veszthetsz??? az előzőnél csak jobb lehet!!!
2010. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem ne. Mrt én is így jártam és abban a fiúban is csalódtam és akkor nm csak 1 csalódás de már 2 és az azért rosszabb
2010. jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem nincs mire várnod, te nem gyászolod nagyon az előző kapcsolatot, ami nem baj, főleg amiért elhagyott a pasid !

Meg amúgyis miért ne ismerhetnéd meg ezt az új srácot ! Ha ennyire megfogott benne vmi, mire vársz ?

Sok sikert !

2010. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az előzőn nincs mit gyászolni, fiatal vagy, ilyen korban még nem szabadna olyan "idősekkel" kavarni, teljesen más az értékrendetek. ha teljesen klappoltok így is-úgyis magadat fogod adni a most udvarlónál és nem fog hiányt érzeni, én drukkolok:)
2010. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem is vágj bele nyugodtan,de lassan,ne kapkodjátok el.Mond el a srácnak,h lehet róla szó,mert megfogott a csókja,meg a személyisége,de kicsit félsz egy új kapcsolattól.Ismerekdjetek először,menjetek szórakozni meg ilyenek,h jobban megismerhessétek egymást...szerintem.
2010. jún. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha nem vagy benne teljesen biztos kérj egy kis idöt mondjuk 1-2 hetet, de ugy hogy adig menjetek el randizni, vagy valahová együt csavarogni és ha ugyérzed hogy járni akarsz vele, akor járj vele, de lehet csak hirtelen felángolás az egész, azért is kéne az idö...
2010. jún. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem felejtsd el a régi srácot. ismerkejd meg az ujjal és jöjjetek össze :)
2010. jún. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is kezdj bele egy újabba! Nem fogsz veszíteni:) csak a pillanatnak élj, randizgassatok ilyesmi. És ha remegsz az jó jel:) ráadásul ez a fiú értelmesnek tűnik:) szerintem is vágj bele:)17/L
2010. jún. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mit gyászolsz azon aki nem értékel téged igazán?...

fontos a szex de aki szeret vár hidd el az vár rád :)

légy őszinte

tisztázd a másikat

2010. jún. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!