Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác, akivel sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akivel sokat találkozunk, jól megvagyunk, le is fekszünk egymással, mindig keres, sokat beszélünk elón, msn-en.. Akar vagy nem akar járni?

Figyelt kérdés
mindig mondja h fontos vagyok neki, de akkor miért nem akar járni velem?
2008. okt. 30. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Mert ha megkaphat így is, minek kösse le magát. A szexre vagy csak jó neki.
2008. okt. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Mert neki igy kenyelmes!

Te mindig ott vagy neki, råadåsul le is fekszel vele, megsem vagy a baråtnöje, nem tartozik elszåmolnivaloval, felelösseggel, szerintem ha van egy kis eszed, akkor "dobod" a sråcot, mert csak kihasznål!!

2008. okt. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
A mai világba először van szex és csak utána járnak? :O Hát ez elég lehangoló, mert az előbb válasoltam pont egy 16éves kérdésre ami kb ugyanez volt... (csak az megcsalás is volt). Szerintem nagyon kihasznál Téged és nem fog Veled járni,mert nincs miért, lefekszel vele, ott vagy neki és futsz mint a palota pincsi és még sem tartozk Neked semmivel, ennél tökéletesebbre nem is vágyhat ez a fiú,de ez elég gáz, szerintem szakítsd meg vele a kapcsolatot, mert csak magadból csinálsz ribit.
2008. okt. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Miért akarna veled járni?Az ilyen lányokkal nem járni szoktak a fiúk,hanem használják őket,mint ahogy téged ez a fiú.Majd talál magának olyan lányt,akiért küzdhet egy kicsit,nem dobja szét a lábát tapsra neki,azt értékelni fogja,talán még szerelmes is lesz belé,és járni fog vele.

Talán nem a megfelelő indítás egy kapcsolatban,hogy először ágyba bújunk,és utána a többi.Én nem vagyok még öreg,de nemrég még először jártunk,és csak később volt szex.De ahogy elnézem a mai lányok nem sokra becsülik magukat,és a fiúk sem becsülik őket sokra.A 15 éves fiam is szokott msn-ezni,halálra röhögjük magunkat a z ostoba kiscsajok dumáján amit lenyomnak neki.Szinte egyiknek sem kellene udvarolnia,hogy az ágyában kössön ki,sőt felkínálják magukat mint valami repedtsarkú.Azért ez eléggé lehangoló,és szerintem gusztustalan.

2008. okt. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
Kedves utolsó válaszoló, én az előtted szóló voltam, én csak 17 vagyok,de szerintem is elég rossz,hogy így állnak a dolgokhoz és az a legnagyobb baj,hogy minden fiatal lányt ez alapján ítélnek meg,pedig nem mind ilyen.
2008. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Így van ..Csatlakozom az előttem szólóhoz..én is csak 17 vagyok---és szerintem sem normális amit lányok művelnek manapság..csak sajnos belőlük van a többség és minket is ilyennek titulálnak..Aztán meg rám mondják ök hogy maradi vagyok..:S

Amugy szerintem is megkéne szakitanod a kapcsolatot ezzel a fiuval..és kitudja ha kiálsz magadért és otthagyod lehet még ö fog neked pitizni ..de szerintem egy ujjab tiszta kapcsolatot kéne kezdened mással (és nem beadni a derekadat azzonal..)

2008. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg.
2008. okt. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Sztem ha te szerelmes vagy, akkor szívás. Neki kényelmes h ottvagy, megdughat (lehet vmennyire szeret, de nem szerelmes) ha pedig jön vki más, otthagyhat. Ebben az esetben szakítanod kellene (de ez ugye nehéz, mert szereted)

Ha te sem vagy szerelmes, akkor folytassátok, sztem nem bűn. Elvagytok egymással, amíg nincs tartós kapcsolatotok.

Lehet ezért a hozzászólásért megköveznek:DD

De szerintem még mindig jobb ha egy emberrel van "csak azért, mintha mindig mással folytat egy éjszakás kalandot.

2008. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!