Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik állítják, hogy őket még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik állítják, hogy őket még nem csalta meg a párjuk, azok honnan olyan nagyon biztosak ebben?

Figyelt kérdés

De most komolyan. Honnan tudják ezt olyan biztosan? Nem féltek attól, hogy talán mégis megteszi, és a vakhited csak segítő örülmény a számára ("Az az idióta sosem fogja megtudni, mégcsak nem is gyanakszik")


Mitől vagytok ilyen biztosak?


Elfogadhatatlan válaszok:


"Mert ő azt mondta, hogy nem" (haha)

"Ő sosem tenne ilyet" ("a mi szerelmünk így meg úgy" jellegű dumák)



De honnan tudjátok mégis BIZTOSAN, hogy nem tett/tesz/fog tenni ilyet? Simán hazudhat mikor azt mondja, hogy ide vagy oda megy.



#megcsalás #meg fog történni
2018. máj. 16. 13:14
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
68%
Sehonnan nem lehet tudni, én is csak nevetek az ilyen embereken :D Persze, bízni kell a másikban, de soha senkiben nem lehet 100%-osan.
2018. máj. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
89%

Elöre bocsájtom, hogy 30 éve élünk együtt és tudom, nem csalt meg soha és nem is fog.


Elöször is tudja, hogy ha megcsal (és kiderül, ami azért mindig úgy zsokott lenni), akkor vége a kapcsolatunknak. Mivel igencsak közel álliunk egymáshoz, és neki talán még fontosabb az együttélés, mint nekem lelkileg, ezt garantátlan nem kockáztatja meg.


Másodszor mivel közös munkánk van, ezért alkalma sem sok lenne, mert gyakrolatilag napi 24 órában egy helyen vagyunk. (Max. 1-1 óra van, amikor nem, de akkor is én vagyok az, aki eljár, szóval ez is kiesik)


Harmadszor mindketten komolyan gondoljuk a kapcsolatot és eszünkbe sem megcsalni a másikat, mert semmi olyat nem kaphatunk, ami most nincs meg, viszont rengetege veszíthetne, ha megteszi.


Negyedszer tökéletesen megbízunk egymásban, mert tudjuk, hogy a másik nem hazudik. Olyan kapcsolatba, ahol egyáltalán felmerül az, hogy a másik bármilyen módon átverhet, nem érdemes maradni, mert az nem éri meg.

2018. máj. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom 100% biztosan, ezt hívják bizalomnak. Nincs okom azt feltételezni, hogy megtenné, egyenes, korrekt embernek ismerem, a korábbi kapcsolatait is inkább lezárta, ha nem működtek, sose döntött megcsalás mellett, ami azért ad egy képet a jelleméről. Ha nem bíznék benne maximálisan, akkor nem lennék vele, fordítva ugyanúgy elvárom a teljes bizalmat, ő se tudja mindig, mit csinálok éppen, mégis bízik bennem.


Amíg nincsenek konkrét jelek arra, hogy esetleg félrelépne, addig meg mi a szarnak idegeskedjek, kombináljak vagy rettegjek attól, hogy mit csinál? Ugyan már, így nem lehet élni, számomra a féltékenységnél kevés undorítóbb és elfogadhatatlanabb dolog van egy kapcsolatban. Ha meg esetleg megcsal, akkor ugyan a kapcsolatnak vége lesz, de nem fogok belerokkanni, sokkal rosszabb dolgokon is simán túlléptem már és a jövőben se tartok ettől.

2018. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

#2


Jó de ilyen extrém ideális kapcsolat nem nagyon létezik több, ahol MINDEN megvan. Vagyis, biztosan minden? Nemcsak te gondolod azt ő meg alárendeltként nyeli a békákat?

2018. máj. 16. 13:33
 5/41 anonim ***** válasza:
79%

Egyszerűen nem vagyok buta. A legtöbb megcsalás látszik a viselkedésből és egyéb apróságokból, amiken sokan lazán átsiklanak.

+ vannak megbízható közös ismerősök, napközben sokat beszélünk és bármikor ránézhetek a facebookjára.

2018. máj. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

#5


Tehát a klasszikus kémkedéssel véded ki. Ügyes!

2018. máj. 16. 13:40
 7/41 anonim ***** válasza:
89%

Ha a konkrét kérdésre hagyatkozok, akkor 100 százalékig nem tudhatom.


A barátom nem egy nagy nőcsábász, sosem ez volt nála az elsődleges, és jelenleg gyászol is, még a barátait sem igazán engedi most magához, idegeneket pláne nem. Velem is ridegebb. Természetesen ha akarna, lenne lehetősége megcsalni, de évek óta ismerem, tudom milyen ember, és ha egyébként nem is mondhatnám 100%ra, úgy mondom, hogy perpill 99% hogy a megcsalás egyáltalán nem érdekli. Ezt nem elfogultság mondatja velem, hanem tapasztalat.

2018. máj. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy bárki tudhatja 100%-ra. Mi olyan 4-6 hetente találkozunk, 1600 km-re vagyunk, napi egyszer beszélünk fél órát. Bizalom kérdése.
2018. máj. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

#8


De ez elég naív dolog, sajnos.

2018. máj. 16. 14:09
 10/41 anonim ***** válasza:

6#


Dehogy ügyes az 5-ös! Nagyon kispályás eszközök. Számtalan férfi ismerősöm van, akinek a hivatalos profilja mellett van egy másik, amiről nem tud a párja és azon keresztül ismerkedik. Arról nem beszélve, hogy vannak olyan alkalmazások telefonra is, amiket csak az lát, aki használja a telefont. Sőt! Ha be is lép a férje facebookjára, a levelezésen belül sem fogja látni a rejtett beszélgetéseket, mert ugyanúgy el lehet tüntetni, mint a Viberen... stb.


Mondjak még példákat?


Férfiak közt dolgozom, láttam már sok mindent...

2018. máj. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!