Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az a legnagyobb bosszú, mikor látja, rendben vagyok?

Figyelt kérdés
Szakítás után, ha elhagytak tényleg bosszúértékű, ha látja, hogy mennyire jól megvagyok nélküle is? :) Mekkora ereje van? Tapasztaltatok már ilyen érzést?
2010. jún. 14. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem, sztem az a legnagyobb, ha látja h mással mien jól elvagy :P:P
2010. jún. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Első szívemből szóltál:)
2010. jún. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha még jelentesz neki valamit, akkor tuti, hogy kikészül, ha mással jársz! :-)
2010. jún. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Bizony ám mindenkivel egyetértek!forditott helyzetben téged is piszkálna ha az exedet kicsattanóan boldognak látod...... mással!Ez a legjobb módszer és én is ezt alkalmazom hisz épp velem is szakitottak.Tehát most jön a gyász időszak,amit bizony sajnos meg kell élni.Ezt az idöszakot a külsőm legjobb formába hozatalával töltöm és persze nyitott szemmel járok mert hamarason a főutcán fogok grasszálni a legujabb pasimmal és a szemüvegemnél csak a vigyor lesz nagyobb az arcomon:D Sok sikert!
2010. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, csak hajrá és kegyetlenül. Élvezd ki minden pillanatát a bosszúnak. :D Veled együtt örülök.
2010. jún. 16. 22:13
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez így van. Saját példán is láttam már. Egyszer régen szakítottam egy lánnyal. Mert éreztem, hogy hosszú távon mi nem vagyunk egymáshoz valók. Tudtam, hogy mindketten a sírig tartó házasságot keressük, és az nem egymással lesz, így szakítottam vele. Nem volt 3. személy, mindketten egyedül maradtunk egy darabig.

Aztán nekem évekig senki, ő pedig megtalálta a boldogságát, sőt férje és gyerekei is lettek.


Mindig tudtam és azóta is hogy nem vagyunk egymáshoz valók. De mégis volt egy kis zavar, egy kis irigység bennem, amikor megtudtam, hogy ő már nem miattam sír, hanem megtalálta a boldogságát másnál. Miközben én továbbra is egyedül maradtam. Még az is megfordult a fejemben egy pillanatra, hogy jó lenne újra kicsit újra együtt. Persze a racionális énem rögtön tudta, hogy egyrészt azt már nem lehet, másrészt nem vagyunk egymáshoz valók, felesleges lenne.



És amúgy is. Gondolj bele te is a helyzetbe. Mi a vonzóbb? Egy síró-picsogó "fogadj már vissza lécci-lécci" szánalmas ember? Vagy egy boldog ember, aki elfogadta hogy vége és már nem fog csettintésre visszarohanni az ex-hez? Vagyis akiért újra meg kéne küzdeni, ha mégis meggondolná magát a szakítást kezdeményező... az elérhetetlenebbnek tűnő dolog mindig vonzóbb :))

2010. jún. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
szerintem a legjobb bosszú, ha felvágod flex-szel és elküldöd a darabjait az új partnerének, de amit te mondtál, az sem rossz
2010. jún. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A hideg elutasítás, a közöny a nyílt ellenszenvnél is veszedelmesebb méreg." :)

Szerintem is igaz:)

Ezzel azt mutatod a másiknak, hogy köszönöd szépen, jól vagy, kicsit sem érzed magad rosszul. Az egójának nagyon oda tud vágni. Ha megérdemli az illető, akkor csináld. Én is ezt csináltam, mikor az a ******* otthagyott. Vidáman sétálgattam a suliban a barátnőmmel, mosolyogtam, nevetgéltem, néha szökkentem is egyet örömömben. Viszont arra vigyáztam, hogy ne legyen mesterkélt.

Ügyes legyél:)

2010. jún. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!