Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyankor mi van, ha megismered...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyankor mi van, ha megismered álmaid férfiját, és mikor szexre kerül a sor kiderül, hogy nem "illetek" össze?

Figyelt kérdés

Például kiderül, hogy él-hal az análszexért, anélkül el se tudná képzelni az életét, te meg úgy vagy vele, hogy inkább a halál, mint az análszex... Ilyenkor mi a fene van? Merthát ugye a kapcsolat legelején nem fogjátok megbeszélni az ilyesmit, mire meg már oda kerül a sor, hogy ilyenekre terelődik a téma, lehet, hogy már fülig szerelmesek vagytok egymásba, satöbbi, és akkor jön egy ilyen izé... Akkor mi van??


(az análszex csak egy példa, bármi mást is mondhattam volna helyette)


2010. jún. 13. 18:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azt írtad hogy szeretitek egymást, egyik fél sem fog ilyen esetben ráerőltetni a másikra olyat amit a másik nem szeretne.Ha még is megteszi akkor nem beszélhetünk szerelemről, ez ilyen egyszerű.
2010. jún. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
az alkalmazkodás kétirányú, nem csak az egyiknek kell.
2010. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
És akkor mit csináltok, ha a pasinak nagy és ha teljesen feldugná, akkor sérteni a nő petefészkét, ezért sose tudná elengedni magát és mindig csak figyelnie kéne, nehogy fájjon a szerelmének? (mondjuk 20 cm és elég vastag?)
2010. jún. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja de azt kihagytam bocsi, hogy szeretik, imádják egymást és mivel lány is és a fiú is várt egymásra, pedig mindketten kívánták egymást, de mégis 2 és fél éven át vártak egymásra, mert a lány a szülinapján szerette volna mindig is, hogy megtörténjen? És tényleg szerelmesek egymásba, könnyen lehet, hogy életük végéig boldogan lennének együtt
2010. jún. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

A lánynak 2 és fél évig nem volt szülinapja? :D Amúgy elég rigolyás /gyerekes lehet, ha neki "csak a szülinapján jó", dehát te jársz vele, nem én :)


Köszi a válaszokat :)


Ha 20 centis lenne neki, akkor fogalmam sincs, mit csinálnánk...de komolyan.Még a saját kérdésemre se tudom a választ,erre honnan tudnám?:S

2010. jún. 13. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!