Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy a barátnőm biszex?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy a barátnőm biszex? Ugye nem?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem is biszex (remélem), de van egy csaj barátja, akivel nagyon össze van melegedve szó szerint és olyanokat ír neki késő este a csaj sms-ben, hogy "Jóéjt tündérke" stb. Ezt onnan tudom, hogy a telefonom elromlott, azóta az övét használom és mikor erre írtak vissza, akkor láttam meg és felütötte a fejemet. Szinte minden második este ez van és ha rákérdezek, hogy ki ír, akkor azt mondja, hogy a legjobb barátnője. Ismerem a csajt, mert már találkoztunk és biztos, hogy ő leszbi, csak rá kell nézni. Én szoktam kérdezgetni a barátnőmet erről és mondja, hogy egy tünemény az a csaj és mennyit nevetnek, meg ha fiú lenne, akkor járna vele. Ha fiú lenne, akkor nem tudna vele járni, mert a csaj a lányokat szereti, na mindegy. Én nem tudom, ő mit szólna, ha lenne egy meleg haverom, aki olyan smseket küldene nekem, hogy "jóéjt tündérke", hát gusztustalan lenne. Nyitva tartom a szemem, mert ezek a ferdehajlamú lányok mindenkire ráhajtanak. Lényeg a lényeg, hogy imádja, mert milyen édes, de már attól félek, hogy túlzásba viszi. Folyton róla beszél, hogy E. cuki lány, milyen vonzón vigyorog stb. Vonzó a mosolya..komolyan, ilyet nekem még egyszer nem mondott. Ezek után ne gyanakodjak? Ja, meg együtt mennek fesztiválozni, már előre félek. Nekem akkor el kell utaznom, de szerintem még örül is, hogy ketten lehetnek, ráadásul sátorozni fognak. De az e leggázabb, hogy a csaj tényleg jófej és az az érzésem, hogy bárkit megkaphat, aki lány és olyan naiv, mint a barátnőm. Most nem kezdhetek el hisztizni, mint egy kislány, de mégis mit tegyek?
2010. jún. 13. 16:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És azt is mondtad neki hogy ha fiú lenne járnál vele? Mert itt erről is szó van. Az hogy drágámozod a kolitársad, meg vagányságból csókolóztál más nővel, bár nem értem ezeken mi a vagány,nem hasonló a helyzeted.
2010. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ti fiúk szerintem ezt túlreagáljátok. Az a baj, hogy egyszerűen nem tudom miért csináljátok ezt, de annyira bizalmatlanok vagytok hogy az elképzelhetetlen. Szerintem jobban kellene bíznod a barátnődben, és ne féltékenykedj ha esetleg ezt tennéd...mert ha nem is volt oka, de utána lesz hogy miért hagyjon el olyanért akivel jobb.
2010. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Erről "a ti fiúk olyanok vagytok"-ról a vicc jut eszembe:


Józsi, te kinek hiszel, nekem vagy a szemednek?

2010. jún. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!