Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akarhat még valamit néhány alkalmi szex után?

Figyelt kérdés

Nemrég összejöttem egy sráccal (25), már ismertem előtte(közös baráti kör)és beszélgettünk egy csomót msn-n is. Aztán megbeszéltünk egy találkát, h nála nézünk filmet. Aztán meg is történt a dolog...És aztán még találkoztunk párszor.Nem mindig volt szex, és jókat dumálgattunk is, úgy tűnt érdeklem őt más téren is...Meg mondta h jó lenne majd elmenni ide meg oda (csak épp rossz idő volt akkor)...Aztán engem zavarni kezdett, h nem tudom mi is van és mit is csinálunk, h ő járásnak gondolja e és írtam egy emailt, amiben leírtam ezeket és h szeretném tudni ő mit gondol, mert valahogy sose beszéltük meg. Aztán másnap feljött megbeszélni: közölte h ő nem akar komoly kapcsolatot, és azt hitte én sem (mert kb 5 hónapja léptem ki egy hosszú kapcsolatból).Én igazából nem tudtam erre mit mondani...hát ha nem akar, nem akar...de akkor nem tudom mért viselkedett néha meg félreéerthetően... lehet hogy megijesztette az hogy én konkrétumokkal

álltam elé, azzal az emaillel?és lehet h ha nem írok akkor később komolyra fordult volna?Nekem nagyon tetszett, és nekem ő volt a 2. akivel lefeküdtem...nagyon zavar ez a dolog és hogy nem tudom h mi lett volna ha...


2010. jún. 13. 12:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja én 24 vagyok.
2010. jún. 13. 12:36
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy szex mellett kedves volt veled és jól eldumáltatok még nem jelent semmit.Ő úgy állt hozzád,hogy nem akar komolyat,csak szexet.Az pedig gondolom meglepte,hogy írtál e-mailt és te mégis többet akarsz.Ezt rosszul csináltad.Úgy álltál hozzá,mint,aki futó dolgot akar és most mégis ő lesz a szemét.A "mi lett volna" dolgon kár meditálni,az a fontos,ami most van,nem az,ami lehetett volna...
2010. jún. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy jót tudtatok beszélgetni, meg a szex is jó volt, meg nem biztos, h akar veled járni. Pl. nekem is van olyan barátom (igaz őt még nem dugtam meg), akivel jól elvagyok, de ha járni kezdenénk záros határidőn belül 1más idegeire mennénk... :)
2010. jún. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát én nagyon csodállak h meg merted irni neki azt h mit érzel:) én is hasonló helyzetben vok egy sráccal...nálunk ez kb fél éve tart és én képtelen vok neki elmondani h mit érzek iránta, pedig nagyon beleszerettem cs félek h nem akarna járni:S

igazából sztem lehet kicsit meglepted az e-maillel, de azér ne add fel. vhogy próbáld meg elérni nála h mégis összejöjjetek. hivd el bulizni v bármit csinálni, a lényeg csak h együtt legyetek aztán akk majd ugyis kialakul h mi is lehet belőle.:)

2010. jún. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is féltem a választól...de nem akartam idő előtt beleszeretni...ezért is kérdeztem rá a dolgokra. De most így se jó,viszont ha meg még "elvagyok" vele tovább akkor belezseretek és még rosszabb lenne...Azért reménykedtem h nem az lesz a válasza...
2010. jún. 13. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!