Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? Nem tudom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Nem tudom, mit tegyek.

Figyelt kérdés

Kábé 1 hónapja vagyok együtt egy sráccal, és nem találkoztunk eddig vmi sokszor, és lassan úgy érzem, h a szerelem kezd kihűlni, de csak az én részemről.

És vele az a baj h egyszerűen túl kedves, túlzásba viszi, és már-már irritál. :S

És vmiért úgy érzem, igazából soha nem is voltam belé szerelmes :(

És van egy sulistársam, akivel nagyon jó barátok vagyunk, de egyszerűen ha a közelében vagyok, remeg a térdem, és minden bajom van, és ha a szemébe nézek...az leírhatatlan érzés. *.*

És lassan felismerem, h szerelmes vagyok a sulistársamba, de akkor mit csináljak a barátommal? oké, dobjam ki, ez lenne a legjobb, de szegény egyszerűen annyira szánalmas tud lenni, tuti elkezdene érzelmileg zsarolni, meg ilyenek :/

és nem akarom őt megbántani, mert ő nagyon oda meg vissza van, de én sose éreztem azt iránta mint amit ő irántam, és tudom, h ez nem szerelem :/

holnap találkozunk, akkor eldöntöm, h érzek-e mellette olyat, mint amit a másik srác mellett érzek :S ez így jó?

hogyan szakítsak?


2010. jún. 13. 00:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Fájdalommentesen úgysem szakíthatsz.
2010. jún. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
nah erre mérget vehetsz hogy marha nagy baromságot csinálsz majd meglátod egy kis idő elteltével de amugy ez is vicc "nem szerettem de gondoltam ha összejövünk joban megismerem akor megszeretem" lol.... én alapból nem vagyok olyan hülye hogy ha nem vagyok szerelmes akor összejövök vkivel... amúgy sztem 2 szék közül a padlóra fogsz esni...
2010. jún. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy miért csak járással lehetne ismerkedni.
2010. jún. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nem jó akkor ne maradj vele. Úgysem maradtok együtt, akkor legyél most túl rajta. Én mindegyik kapcsolatomban ezt csináltam. Volt aki ugyanazt csinálta mint a te párod, és belsöre még unalmas is volt, és megmondtam neki, hogy nem érzek semmit iránta. És ennyi volt.

Neked is ezt kellene. Így is úgy is rossz lesz neki, de késöbb jobban fog fájni, mert jobban belédszeret, te viszont szenvedni fogsz. Bátorság és lépj!

22/L

2010. jún. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Ma találkoztunk, és tök rossz volt, mert részemről abszolút kihűlt még az a kevés is, ami volt.

És tök aranyos csávó, szeretem...de nem úgy...és ez nagyon rossz, mert igazából nem a másik miatt hagyom el, hanem azért, mert nem akarom hülyíteni szegényt. oké, úgy gondoltam, h lehetek vele boldog...de szép lassan rájöttem, h ő nem az, akit keresek. és semmi sem garantálja, h a másik srác az lesz.

szívesen maradnék vele barát, de az meg már milyen nyomi sablonszöveg...

és oké, h msn-en van rengeteg közös témánk, de élőben ez a beszélgetősdi nagyon nem megy, csak ülünk 1más mellett, mint 2 kuka

2010. jún. 13. 21:54
 16/20 A kérdező kommentje:

holnap elmondom neki, h bármennyire szeretném, és bármennyire fáj, nem vagyok belé szerelmes.

remélem nem lesz nagyon kibukva, mert ő tökre beleélte magát ebbe a kapcsolatba. és nagyon örült, h legalább vki szereti..ha nem is úgy

nagyon nagyon fáj ez nekem, de csak mégjobban fog fájni neki, ha tovább halasztom.

hetek órta nem is láttuk egymást, ma meg, nem is beszélgettünk semmiről..nagyon rossz ez így

2010. jún. 13. 21:56
 17/20 A kérdező kommentje:
iszonyatos lelkiismeret furdalásom van...
2010. jún. 13. 21:57
 18/20 anonim ***** válasza:
Valóban..mintha csak magamat hallanám..azt hiszem erősnek kéne lennük,határozottnak,és dönteni...de olyan nehéz:S
2010. jún. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

:'(

majd holnap..beszélek vele :'(

2010. jún. 14. 00:33
 20/20 A kérdező kommentje:

megvolt...szörnyű volt...iszonyatosan lelkiismeret furdalásom van :'(

de nem tehetek róla, ha már egyszer nem szerettem :'(

2010. jún. 14. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!