Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van tippetek, hogy miért ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van tippetek, hogy miért ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú..még 2éve jártunk..neki van azóta barátnője nagyon régóta de megcsalta velem sokszor nagyon! nagyon szégyenlem miatta magam..mert szerintem csak szórakozik velem:S:S egyszer annyira aranyos tud lenni máskor tiszta bunkó..pl tegnap pont jött haza a barátnőjétől véletlenül találkoztunk .. szinte rám se nézett meg kötöszködött velem..meg mondtam neki sokszor h ne csináljuk tovább hagyjuk egymást..de ő tovább folytatta én meg nem tudok ellenálni neki:/:/ nagyon szeretem..és nem kell lekur.váz.ni.. ő volt az első barátom..és 2éve ez megy..:/ szerintetek miért van h egyszer aranyos máskor meg bunkó? előre is köszönöm ! és h ti micsinálnátok a helyembe?:/ pedig tudom h nem fogja dobni a lányt.de nagyon szeretem a fiút.
2010. jún. 12. 22:31
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igy van ahogy mondod..amugy meg kiderült hogy a másik lány is megcsalta őt..:S:S de ez nem kifogás akart lenni..talpra kell állni:/
2010. jún. 13. 12:30
 12/17 anonim ***** válasza:
Így van,sok sikert hozzá!Normális,és érzelmes lánynak tűnsz,szóval szerintem ne add le ennyire az igényeidet,mert jobbat érdemelsz.Az meg,hogy a másik lány milyen,az egy dolog,intézzék el ők ketten.Szerintem a legfontosabb,hogy végre a rosszat is meglásd ebben a pasiban,és persze a saját hibáidat is.
2010. jún. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
igy van ahogy mondott..de azé az is borzasztó hogy nem egyszer átvágott és szeretem még mindig:S de azért is lemondok róla és keresek mást :) mert télleg 2év az nem rövid idő:S köszike h segítesz :)
2010. jún. 13. 12:37
 14/17 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen,én megértelek,bár az az igazság,én soha nem tennék ilyesmit.Tőlem ez idegen.Neked is azért nem tanácsos,mert az emberek könnyen kapható lánynak fognak elkönyvelni,aki szeret lábtörlő lenni,és akkor sajnos eláshatod magad.Az viszont már jó,hogy a lelkiismereted megszólalt.
2010. jún. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
hát igen..de az a baj hogy ő volt nekem az első nagy szerelmem meg az első barátom is és sokáig ragaszkodtam hozzá.. ő meg ezt kihasználta szerintem :/
2010. jún. 13. 12:45
 16/17 anonim ***** válasza:
Bizony kihasználta,mert hagytad.Tanulj belőle,és többet ne hagyd,hogy megalázó helyzetbe sodródj!
2010. jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
nem fogom !! huu nagyon sokat segítettél !! köszike
2010. jún. 13. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!