Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sosem lesz olyan, mint régen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem lesz olyan, mint régen?

Figyelt kérdés
4 és fél éve vagyok együtt a barátommal és ő az első kapcsolatom, sose volt senki másom. 15 évesen jöttünk össze, most vagyok 20. Kb. egy fél éve kételyeink vannak. Vannak hullámvölgyek, mikor nem is hiányzunk egymásnak, aztán újra nagyon jól megvagyunk. Azt viszont ő is megmondta, hogy már nincs "forró szerelem". Sajnos én sem érzem, de ez "természetes", azt mondják... Ő nagyon rendes fiú,mindent tudunk csinálni együtt, jókat beszélgetünk, megbízható is. De mostanában van egy lány akit nagyon feltűnően nézeget. Összefutunk vele lépten-nyomon és egyáltalán nem úgy néz utána, hogy az semlegesnek lehetne mondható... Persze, ez még nem is olyan nagy probléma, nem köthetem be a szemét. Múltkor közös program volt a sulijában, elmentem rá és rám nem jellemző módon ritka csinos voltam, mivel megjött a nyár. Úgy gondoltam meglepem vele. De nem igazán foglalkozott ezzel, inkább őt nézte és ez nagyon rosszul esett. Ami főleg idegesít, hogy hiába szép a lány, nagyon buta és mindenki körülrajongja. Én úgy tudtam eddig, ő egyáltalán nem szereti a buta lányokat, akik w-vel írják a v-t és affektálnak. Rákérdezni nem akarok, úgyis tagadná. Mindig ugyanaz a program: szeretlek, nem akarlak elveszíteni, sose veszekszünk semmin, minden marad a régiben, és olyanok vagyunk mint egy öreg házaspár... Közben meg kiteszem a lelkem, és az se elég ahhoz, hogy olyan legyen mint régen.
2010. jún. 12. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesz már olyan, mint régen. meguntátok egymást, mint ahogy te is írtad nincs már az a lángoló szerelem. beszéljétek meg, ennek nincs értelme, hogy más csajok után nézeget, lehet, hogy most már itt az ideje a szakításnak, nem tusom . beszéljétek meg.barátok maradhattok :)
2010. jún. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már ott a tart a dolog hogy a lelkedet kell azért kitenni hogy olyan legyen mint rég akkor az a kapcsolat már rég megromlott és semmit nem lehet ellene mit tenni főleg úgy ha közben le sem sz*r. Nem szereti a buta lányokat? Annak mi köze van a friss húshoz akivel csak dugni akar az ember? Szerezz tapasztalatot és legyen viszonyítási alapod arra hogy rájöjj ki az az ember akit az Isten is neked teremtett és ne görcsölj az elsővel sok éveken át mint ahogy azt a legtöbben teszik mert félnek.
2010. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazán sajnálom, olyan intelligens lánynak tűnsz, a beírásod alapján. Sajnos alighanem igen, ennek vége. Ezek szerint nem ő volt az igazi. Kívánom, hogy találd meg azt, akit Neked teremtettek!
2010. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rád nem jellemző hogy csinos vagy? Talán már te is beleestél a megszokásba hogy úgyis szeret. Akkor ne őt okold ha szebb lányokat nézeget!
2010. jún. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!