Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Tudom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tudom hogy hülye voltam de SOS!

Figyelt kérdés
a barátom 17éves,én azt mondtam neki hogy 15 vagyok,és más lakhelyet is mondtam. Nem gondoltam hogy lesz belőle valami...Aztán összejöttünk énmeg szó szerint sz*rban vagyok,hogy mit fogok mondani ha kiderül.De inkább el szeretném neki mondtani. 14leszek szeptemberben szóval nemsokára. Azt mondta semmiért nem hagyna el,de én nagyon szeretem és nemtudom mit mondjak neki..adjatok tanácsot légyszi..!
2010. jún. 12. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Talán nem kellett volna hazugsággal inditani...

dr ha már igy alakult akkor mondd el neki és tedd hozzá hogy akkor még nem gondoltad komolyan, de azóta jobban megismerted blabla.. :)

L/23

2010. jún. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*dr=de
2010. jún. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én is ezt akarom csak félek hogy elhagy,de nem tudnék nyugodtan járni vele úgy hogy a koromat se tudja..lelkiismeretfurdalás..:(
2010. jún. 12. 09:00
 4/9 anonim ***** válasza:

Volt már hasonló hazugsággal induló kapcsolatom (idővel persze kiderült), de utána is hazugság volt az egész az utolsó pillanatig.

Ebben az esetben jó tanácsot nem tudok adni. Akár te mondod el, akár kiderül, ha van esze, még most elhagy.

2010. jún. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha se a valós korod nem tudja, se azt hogy hol laksz....

akkor milyen kapcsolat ez egész pontosan?

Mert azért iwiwen vagy facebookon ha megnéztétek volna egymást ez kiderült volna.

Szerintem itt nem igazán stimmel valami (mármint köztetek), vagy ha igen akkor meg a kérdést nem tetted fel jól! De szerintem 13 évesen, még ha mindjárt 14 is leszel, neked a tanulással kellene foglalkoznod, egy 17 éves fiú, már nem fog azzal megelégedni sokáig, hogy csak a kezed fogja, te meg még igen is fiatal vagy ahhoz hogy szexelj!

Még ha testileg készen is állsz rá.

Bár megakadályozni ezt nem lehet, de azért gondolkodj el ezen. Hisz Ő már középiskolás, majdnem hogy végzős, az életkora alapján. Mit csinálna egy végzős középiskolás, egy 7-es lánnyal.


Ne haragudj de szerintem ez több szempontból is hadilábon áll..

De legyél ŐSZINTE és mihamarabb mondd el neki, minél tovább hazudsz annál jobban fog haragudni.

Ettől függetlenül, ha mégis együtt akartok lenni, akkor sok boldogságot!

2010. jún. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is az őszinteség az első.Ha elmondod neki,azért ne csodálkozz ha ezért kiakad.Aztán meg úgy is eldöntitek,hogy mi legyen.Az is lehet,hogy azért fog elhagyni,mert hazudtál neki és honnan tudja majd azt,hogy a későbbiekben nem fogsz.És 14 évesen még tanúlj,ne cseszd el az életedet egy pasi miatt.Én is ezt tettem,hogy a pasimmal foglalkoztam,a sulival nem.
2010. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

tiszta szívemből gyűlölöm az ilyen lányokat, de azért leírom a véleményem. engem nem zavarna ez a dolog, csak a haverok meg ne tudják. szerintem inkább előbb mint utóbb.

és majd írd le hogy mi lett ;)

15F

2010. jún. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne hagyd, hogy kiderüljön!

Mondj el neki mindent szépen őszintén.

Tedd hozzá, hogy azért hazudtál, mert jobbnak akartál tűnni a szemében.

Ezután bízd a döntést a srácra..

L/17

2010. jún. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 omfglolr ***** válasza:
keress 13-14 éves gyereket nyomorék.nemkell neked 17 éves mert minek-.-
2010. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!