Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet az a bajuk velem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az a bajuk velem, hogy én nem városi vagyok? Szerintetek? Nagyon rosszul érint. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Tatabányára járok suliba, és nem olyan régen összejöttem egy fiúval. Ő most végzős, és már nincs bent gyakran a suliban. A héten valamelyik nap éppen szakmunkás vizsga felkészítőn volt, és akkor végzett, amikor én. Kérdezte hogy nem-e maradok bent egy kicsit még, mondjuk a kövi buszig. Sajnos nem maradhattam, mert sietnem kellett haza. De a buszig kikisértek.4 haverja volt vele, akik elég kedvesen fogadtak.A buszmegállóig beszélgettek velem, meg kérdezgettek, aztán amikor kérdezték hogy pontosan hol is lakom, és nem valami olyasmit mondtam hogy sárberekben vagy dózsakertben(ami tatabányán van), hanem egy falu nevét mondtam, elkezdtek egymásra nézni, és nevetni.Kérdeztem a barátomat, hogy most azon nevethetnek, hogy falusi vagyok? De nem mondott semmit, azt mondta nem tudja. Aztán az után, már nem is kérdezgettek meg semmi, és amikor én szóltam valamelyikhez, tiszta flegmán válaszoltak, már amikor válaszoltak!Kiértünk a buszmegbe, és jött a busz. A barátom elköszönt tőlem meg minden...ő olyan volt amilyen szokott lenni. A haverjaitól kaptam egy csát, és amikor szálltam fel, és már mentek el, láttam hogy a busz eleje felé fordulnak, mutogatnak és nevetnek...(gondolom azon nevettek, hogy a falu, ahol lakom, annak a neve (is) volt ráírva)...Most komolyan számíthat pár embernél, hogy ki honnan jött? És ha előtte szimpi voltam nekik, és megtudták, azt ami miatt elkezdtek úgymond cikizni,már nem is vagyok az? Hogy megy ez?:( Szerintetek mit csinálhatnék? Előre is köszönöm!
2010. jún. 11. 20:31
1 2
 1/12 anonim válasza:

Engem nem érdekelne, de írd már le hogy hol laksz, mert már engem is érdekel xD


Én ezt így nem igazán tudom megmondani, de lehet nem igazán jön be nekik az a falu vagy rossz tapasztalatuk van az ottlakókkal, de bármi lehet.

2010. jún. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen számíthat, a tapló gyökereknél. Noralis ember nem foglalkozik azzal, hogy ki hol lakik.
2010. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom mire gondoltak, de azzal hogy nevettek már le is írták magukat.

Egyébként lehet, hogy a falu nevéről asszociáltak valami vicces dologra amit csak ők közösen tudnak.

2010. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát, nem hiszem...

Amúgy Tardoson lakom...

De...szerintem szimplán az, hogy falu...

Köszi a választ!

2010. jún. 11. 20:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül rajtad röhögtek, lehet vicces a településnév ahol laksz. Nekem volt egy osztálytársam Ő Alsóbélatelepen lakott, aranyos csajszi volt, de mikor meghallottuk a település nevét szinte mindenki röhögött. A pasid meg úgyis elmondja hogy min röhögtek ha rákérdezel.
2010. jún. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal jobban bejönnek a falusi lányok, szerintem 1000x normálisabbak mint a nagyvárosi bunkok akik nagyra vannak magukkal.. meg szerintem teljesen mindegy ki hol lakik, nem azt kell nézni hanem magát az embert h milyen! Akik kinevettek emiatt szerintem egy éretlen bunkok..amugy tatabányának sincs sok köze a város kifejezéshez.. F25
2010. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az meg a másik:)

Mondjuk szerintem se sok...

Köszönöm a válaszokat!

2010. jún. 11. 20:48
 8/12 anonim ***** válasza:

"Kérdezte hogy nem-e maradok bent egy kicsit még"


--> kérdezte, hogy nem maradok-e


Mindig az ige után tesszük ki az "-e"-t. ("hogy" előtt pedig vessző)


Bocs.

2010. jún. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2010. jún. 11. 21:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Hülye parasztok a barátod haverjai ez a véleményem. Énis falusi vok, de még nem volt nagy hátrányom ebből, csak h később érek haza mint a városiak :D
2010. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!