Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar velem randizni? H...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar velem randizni? H összejöjjünk, vagy szórakozásból?

Figyelt kérdés
van egy fiú,akivel régóta randizgatunk..eddig 3x voltunk moziba..az elsőnél volt banője,a második- randin olyan jól éreztük magunkat h elkezdtünk járni..nagyon beleszerettem,ezért örültem neki..1 hónap múlva szakitottunk..volt egy búcsú mozink(ő hivott mindig) de kicsit ridegebben viselkedtem/tünk,talán a szakitás miatt.. most viszont megint le van fixálva egy randi időpont,de nem tudom mire számitsak..akarhat ő még tőlem valamit?[álltalába végig csókolózni szoktunk,és lelkizni(most sem lex máshogy)] a suliba viszont inkább közeli jó barátokként viselkedünk(ja és mondta a suliba h reméli a randin nm barátok leszünk)..más lányokkal is kavargat,de velem randizik csak.Szerintetek azért hivott h jól érezze magát,vagy megint össze jönne velem ?..mert ugye azutána bizonyos "jó" mozi után kezdtünk el járni ..
2010. jún. 11. 18:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha egy szakitás után ujra elhiv randira akkor nálam biztos azt jelentené hogy hiányzok neki, azt akarja hogy az övé legyek. Szerintem ujra szeretné kezdeni. engedd hogy irányitson téged.
2010. jún. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!