Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak kíváncsi vagyok a vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy volt barátom, akivel egy 2hónapja voltam együtt, kb másfél hónapig,mert nem működött a szex, mivel ő előttem nem rég szakított a barátnőjével és még nem volt túl rajta. néha össze futok vele legutoljára tegnap, és mondta, hogy most már teljesen rendben van (láttam rajta, hogy letépné a ruhámat) és, hogy volt most neki 3 csaja is csak besokalt már, és éjjel nappal kefélt. Nem tiniről van szó 34 éves. Szerintetek tényleg ilyen bunkó, vagy azért van mert multkor pont előtte flörtöltem egy sráccal és látszott rajta, hogy nem tetszik ez neki és most ezzel vág vissza?
2010. jún. 11. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Azt mondta 3 csajjal kefélt? A 3 a pasiknál 1et jelent. Szóval 1 csajjal kefélt max.
2010. jún. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:D Lehetséges :D
2010. jún. 11. 10:48
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
Na ja,nőknél viszont a 1 jelent legalább 3at:S
2010. jún. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!