Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjak neki én vagy hagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki én vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Nah szóval van egy lány akit neten ismertem meg.Kb 1hónapja mindennap beszélünk.Mostlett volna jövőhét után a tali is.Tegnap msnen kicsit összeugattunk valamin és mondta hogy ha nemtudunk nomrálisan beszélni akkor ne is beszéljünk stb.Aztán tegnap írnam neki sms-t hogy sajnálom nemakartam bunkó lenni és ha akar még beszélni akkor írjon rám és tegnap óta nemírt és kicsit megszoktam már hogy mindennep bészélünk és...... Szerintetek ráírjak vagy hagyjam?
2010. jún. 10. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés... az életed múlhat rajta.
2010. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nemazért :D Csak mivel jófej meg jól is néz ki meg minden és hátha lehetne belőle valami :P
2010. jún. 10. 22:28
 3/9 anonim ***** válasza:
írj rá
2010. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Írj rá...bár ha nem irt rád...hát:S
2010. jún. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De ha egy ilyen egyszerű döntést nem tudsz egyedül meghozni, mégis mi a faszt vársz az élettől?
2010. jún. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát az jókérdés....túlsokat nem :D
2010. jún. 10. 22:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne írj rá... és ne is kérj bocsánatot... a csajok komálják a bunkó pasikat... ne kérdezd h. miért de ez így van
2010. jún. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sztem meg írj mert te hibáztál..
2010. jún. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az tudom hogy inkább a bunkókat.....sajna
2010. jún. 11. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!