Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár-diák szerelem?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok a tanáromba. Én 21 éves lány vagyok, ő 34 éves férfi. Nagyon kedveljük egymást, iskolán kívül is van, hogy összefutunk, eddig barátként tekintettünk egymásra, de ez nálam megváltozott. Nála viszont nem tudom eldönteni, hogy még mindig csak barátként néz rám, vagy nem, vagy nem tud dönteni. Valljam be neki? Mi van, ha rosszul reagálja le és megromlik a kapcsolatunk? Nem szeretnék kínos helyzetbe kerülni...Nagyon szenvedek... életemben nem voltam még ilyen szerelmes és tudom, hogy ő a nekem való.

Mit tegyek?

Ha valaki hasonló cipőben jár, annak várom a válaszát/tapasztalatát.


2010. jún. 10. 21:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mozdulj rá, flörtölj vele, de nagyon óvatosa. aztán ha látod, hogy tetszik neki a dolog akkor a többi jön magától.
2010. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

én 5 éve vagyok így, olyan helyzetbe mint te,együtt jártunk a buszmegbe, és hasonló, bizalmába fogadott

,csak neki mondjuk családja van.

De tudom,h nem 'úgy"tekint rám, csak mint barát.

2010. jún. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
De csak ha nőtlen! Ugye nőtlen?
2010. jún. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
( az első hozzászólásra reagálva írtam az előbbit. Csak akkor próbálkozz, ha nincsen családja)
2010. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
igen, nőtlen.
2010. jún. 10. 22:03
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
12 év korkülönbség még nem olyan sok, egyedül az a baj, hogy a tanárod, de ha ez nektek nem gáz, akkor jó sztem. legyetek boldogok :-)
2010. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
de ettől még nem tudom... félek, hogy hogy reagálna.
2010. jún. 10. 22:04
 8/19 anonim ***** válasza:
Amíg oda jársz, ahol ő tanít, addig szerintem semmiképp se. Őt is kirúgnák, téged is kirúgnának, kiközösítenék, soha nem mosná le magáról. Tudom, felnőtt vagy már, de ez nagyon kényes téma. Nem tudom, mikor végzel, de addig talán kibírjátok.
2010. jún. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

köszi! de igazából nem az a legfőbb probléma, hogy kíbírjuk-e, meg hogy rájönnek-e, mert nem vagyunk együtt, de egyértelmű, hogyha összejönnénk, azt csak mi ketten tudnánk és a fősulin nem mutatnánk, hogy van köztünk valami.

...hanem az a bajom, hogy hogy mondjam meg neki, hogy szeretem, meg félek attól, hogy elvesztem mint barátot ha bevallom...

2010. jún. 10. 22:30
 10/19 anonim ***** válasza:

szia

én is így voltam, megmondtam hogy szeretem, ő meg hogy nem....hát a barátság bánta

2010. jún. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!