Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy engedje?

Figyelt kérdés
Szóval vagyok én, 18 éves fiú, és barátnőm, egy 14 éves kis szépség, nagyon aranyos meg minden, tökre megkedvelltem(hogy mást ne mondjak:$). Szóval lényeg a lényeg, nem szeretné még a csókot, mert még tapasztalatlan, és parázik, hogy elrontja:S Mondtam neki, hogy nem tudja, de nem érti:S Szerintetek mit tegyek, hogy meggyőzzem a csók kérdésben?:$ Nagyon szeretnék vele csókolózni:$
2010. jún. 10. 21:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
ne tökölj. öregem, ha tudnám, hogy a lány, akit szeretek, viszontszeret, ne haragudj, de az utcán nekiesnék.
2010. jún. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem értitek barátaim...:) Nem az a baj, hogy én nem merem lekapni, vagy valami... Hanem, hogy Ő még nem akarja, mert még tapasztalatlan, és izgul gondolom, hogy elrontja, ezek a szokásos női but*ságok. Csak nem tudom, hogy hogyan tudnám ezt "elmúlasztani"...:S Ebben kérném a segítségeteket...
2010. jún. 10. 23:43
 13/19 anonim ***** válasza:

Én sem smároltam még és én is kicsit félek. Megértem a lányt! Minden csaj úgy érzi, hogy ez egy nagyon nagy mérföldkő és szerintem igazunk is van mert ha rossz élmény az első akkor a többihez is úgyállunk hozzá.:) Barátommal még nálunk is szájrapuszi volt csak, de én megmondtam neki, hogy egyenlőre nem szeretném hogy csókolózzunk. Azt mondta, hogy megérti és vár rám:)fontos hogy megértő legyél vele ha nemszeretné.. ezért fokozatosan haladunk.. Múltrandin több egymásutáni puszi volt szerintem az nagyon aranyos:)

szóval ha nemis megbeszélitek csak vezesd rá! Lehet annyira bejön neki a helyzet, hogy hozzádérhet, érzi hogy az övé vagy, hogy beadja a derekát. Titkon minden ilyen lány szeretne rendesen csókolózni csak fél kicsit.:)

14/L

2010. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
A te pasid hány éves? És mi a neved?:O
2010. jún. 11. 19:32
 15/19 anonim ***** válasza:
17éves..:) nemértem miért fontos a nevem..amúgyis anonimoldal:)
2010. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

értem, csak kérdeztem:D Anonim, de attól, hogy elmondod h mondjuk pl Merci vagy, attól még nem ismerlek meg:D:D

és kösz a segítséget, szeretem, de szeretném már lekapni, nagyon szeretek csókolózni:$

2010. jún. 11. 19:47
 17/19 anonim ***** válasza:

deha valaki ismeri az én történetemet akkor felismerhet:D

amúgy még annyit fűznék hozzá, hogyha nagyon nemakarja szerintem ne eröltesd lehet őfog egyzsercsak letámadni:)várd ki

2010. jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Akk csak súgd meg a neved, a fülembe...:P

hahh, azt várhatom..:DxD

2010. jún. 11. 19:55
 19/19 A kérdező kommentje:
Nah, nem árulod el, hogy Nóra vagy valójában?:D:D
2010. jún. 12. 00:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!