Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy engedje?

Figyelt kérdés
Szóval vagyok én, 18 éves fiú, és barátnőm, egy 14 éves kis szépség, nagyon aranyos meg minden, tökre megkedvelltem(hogy mást ne mondjak:$). Szóval lényeg a lényeg, nem szeretné még a csókot, mert még tapasztalatlan, és parázik, hogy elrontja:S Mondtam neki, hogy nem tudja, de nem érti:S Szerintetek mit tegyek, hogy meggyőzzem a csók kérdésben?:$ Nagyon szeretnék vele csókolózni:$
2010. jún. 10. 21:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem csókolóztál vele? WTF? Ez kamu, mi?
2010. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nálam a barátnő a csóknál kezdődik... jók vagytok:D
2010. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

bocs, lemaradt az idézőjel a barátnő körül...:S

és amúgy nem, nemkamu, megtörtént:)

2010. jún. 10. 21:45
 4/19 anonim ***** válasza:
Itassad le! ja, de várjál! Ő még 4 évig nem ihat... legalább 16 lenne...
2010. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Azért itassam le, hogy megcsókolhassam?:O Azt akarom, hogy ő is akarja a csókot....:$

Amúgy meg nem itassad, hanem itasd:D

2010. jún. 10. 22:02
 6/19 anonim ***** válasza:
Gondold végig, nem a csaj félelmével van a baj, valószínűleg nem akar veled lenni, és ezért nem csókolózik, ha igazán szeretne nem zavarná ez.
2010. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ilyen korban nem sok még a 4 év? Mi lesz, ha te majd le akarsz vele feküdni, ő meg még a csókot sem akarja?
2010. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Gondolom, de neki én vagyok az első pasija, szóval még nem smárolt senkivel sem...:$

És gondolom fél, hogy rosszul csinálja... Amúgy meg kb. még csak a 3. tali volt vele...:$ De már ült az ölemben, pihent rajtam mikor padon ültünk, szájra puszikat adott, nem is egyet:$ csak a csók még...:(

2010. jún. 10. 22:15
 9/19 A kérdező kommentje:
hát nem is tudom*-) Nekem ez a kor téma nem annyira lényeges, lényeg, hogy legyen értelmes, és érett, és ő az... :) és lefeküdni meg addig míg csak 14, nem akarok...:) nem bírom, hogy a mai lányok többsége 13-14évesen veszti el, minimum 15 szerintem...
2010. jún. 10. 22:17
 10/19 anonim ***** válasza:

hagyd abba az ilyen b*zis jeleket: :$ szörnyűű...


lesmárolod, ennyi

lehet rád vár, h kezdeményezd a csókot, mert ő még nem smárolt.

2010. jún. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!