Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottál már meggondolatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottál már meggondolatlanságból?

Figyelt kérdés
Vagy mindezt előre eltervezted és meg sem fordult a fejedben többé, hogy rosszul döntöttél.
2010. jún. 10. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát velem még szerencsére nem fordult elő, csak majdnem. de végül jól döntöttem volna, így is úgy is szakítás lett a vége, de nyugodtabb voltam, hogy átgondoltam az egészet. általában megfontolt vagyok.
2010. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
épp fordítva...meggondolatlanság volt nem szakítani már az első néhány stiklinél...
2010. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most akarok szakítani a barátommal, szeretem még, de ez már nem mehet így tovább...egymás idegeire rossz hatással vagyunk...szóval, lehet, h az első hónapokban azt fogom érezni, hogy rosszul tetteem, d eutána biztos rájövök, h jól döntöttem...kicsit hosszú választ írtam:)
2010. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én sajnos igen és még mindig nem tudtam magamnak megbocsájtani azt a döntést!
2010. jún. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 beetlejuice ***** válasza:
100%
Igen (bár az jó döntés lett végülis), azért szakítottam vele, hogy észbe kapjon, vagyis még csak figyelmeztetésnek szántam igazából, de őtt teljesen hidegen hagyta az egész, így lett belőle végeleges, jobb is így.^^
2010. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!