Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ez nálatok csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez nálatok csajok?

Figyelt kérdés

a volt barátnőm levegőnek próbál nézni,ha valahol összefutunk szórakozóhely ilyesmi ideges lesz,egészen addig nyugodt,de amikor meglát azt látom rajta,hogy feltudna robbanni,azt írta,hogy már lezárta és tovább lépett,de nézni is szokott bulikban elég gyakran utálom az ilyen iwiw meg hasonló sza rságokat,de amikor bejelölöm ismerősnek visszautasít,mire jó ez a büszkeség amit csinál,mert ha valóban nem akar már semmit azt megérteném,de tudom,hogy én voltam az utolsó barátja egy éve szakítottunk,és azóta senkije sincs,szóval ha túl lépett rajtam miért váltok ki belőle érzelmeket? nem értem

21/F


2010. jún. 10. 20:55
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
az igaz,csak félek valamelyikük bekavarna aztán nem lenne belőle semmi,egyébként már mentem oda hozzá buliban,csak ittam akkor és hülyeségeket beszéltem akkor le kellett volna támadnom azonnal mert csak állt előttem és nézett rám,de én elkezdtem ott bocsánatot kérni,meg megígértem hogy békén hagyom,és egész végig ahogy beszéltem az egyik kezét ma mellkasomra tette és azt mondta,hogy az a baj,hogy több rossz dolgot tettem,mint jót.
2010. szept. 7. 09:06
 22/26 A kérdező kommentje:
*a mellkasomra
2010. szept. 7. 09:06
 23/26 anonim ***** válasza:

20:56os vagyok!


Figyu, az lehet, hogy azt mondja (mint akk abban a buliban), h te sok rosszat tettél vele...meglehet így is van.


NODE: ha már nem érdekelnéd őt, akkor nem foglalkozna veled, nem játszana ezt a sértődőst, stb. Érted?

Tehát az tuti, h valamit akar tőled még.

Vagy összejönni, de sajnos az is benne van a pakliban, hogy esetlegesen valamilyen (főleg lelki) okból nem zárta le a kapcsolatotokat, és nem tud rajta túl lépni.


Ezt pedig ki kéne derítenetek, mert ez így egyikőtöknek sem jó.

2010. szept. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
majd írok,hogy hogy alakult a dolog,ha nem írok akkor sok jó nem történt:(
2010. szept. 7. 20:19
 25/26 anonim ***** válasza:

szoritok neked :) nekem az a tipp, amelyik olyan filmbe illo nagyon bejon...azt kiprobalhatnad szerintem... en is haragszom az exemre de ha ezt tenne velem azthiszem visszafogadnam...az nagyon jo otlet :)

Hajra! Szoritunk!

2010. szept. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
írtam neki sms-t elhívtam hétvégén iszogatni meg dumálni ezt írtam neki,hozzá tettem,hogy nem kötelező de én nagyon örülnék,ha eljönne velem,nem válaszolt rá eddig még pedig megkapta.
2010. szept. 16. 13:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!