Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ez nálatok csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez nálatok csajok?

Figyelt kérdés

a volt barátnőm levegőnek próbál nézni,ha valahol összefutunk szórakozóhely ilyesmi ideges lesz,egészen addig nyugodt,de amikor meglát azt látom rajta,hogy feltudna robbanni,azt írta,hogy már lezárta és tovább lépett,de nézni is szokott bulikban elég gyakran utálom az ilyen iwiw meg hasonló sza rságokat,de amikor bejelölöm ismerősnek visszautasít,mire jó ez a büszkeség amit csinál,mert ha valóban nem akar már semmit azt megérteném,de tudom,hogy én voltam az utolsó barátja egy éve szakítottunk,és azóta senkije sincs,szóval ha túl lépett rajtam miért váltok ki belőle érzelmeket? nem értem

21/F


2010. jún. 10. 20:55
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
hát sajnos nem javult a helyzet:( ott voltunk egy helyen most hétvégén meglátott engem és már ment is onnan,pedig jó kedve volt,de amikor meglátott már el is tűnt.
2010. szept. 6. 17:58
 12/26 anonim ***** válasza:
Túl szeretne lépni. De biztosan megbántotta a szakítás. És sok lány büszkeségből sem kezdi újra a régi kapcsolatot..ezt nem lehet megérteni. ilyenek vagyunk xD
2010. szept. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Szerintem az lenne a legbiztsabb, ha megkeresnéd személyesen felvennéd vele a kapcsolatot, ée megbeszélnétek. HOyg mit érez irántad, és akkor neked is könnyebb lenne dűlőre jutni. :)


De az is lehet, hogy majd nem akar veled így találkozni, és beszélgetni. Na akkor az van, hogy hagyd, hadd játsza a kis játékát. Vagy megunja, és elfelejt, vagy pedig továbbra is keres majd, és akkor már muszáj lesz valamit lépnie, hogy rá figyelj.


Remélem értetted, és segítettem. :)

18L

2010. szept. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Én mindenképp szurkolok neked, mert az amit, ás ahogyan megfogalmaztál negyon komoly, értelmes gondolkodásra utal...! Valószínű nagyon megsértetted az önérzetét, épp azért mert ő is ugyanúgy szeretett, vagy még jobban, és számára érthetetlen , hogy volt fontosabb számodra mint ő... sértett önérzetü nővel pedig nehéz bármi jót is tenni, főként hogy még 1 év után is elutasít! Próbáld meg elhívni egy nyugodt beszélgetésre, mindenféle köntörfalazás nélkül, őszintén - hisz vesztenivelód nincs, és ha nem is jöttökk össze újra, talán kicsit enyhíted a fájdalmát, és ő is tud továbblépni.
2010. szept. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
köszönöm aranyosak vagytok,én már próbáltam mindent írtam neki sms-t hogy találkozzunk,azt írta nem szeretne találkozni,hívtam is már telefont kinyomja bejelölöm különböző oldalakon visszautasít,na már most,ha valaki túl lép egy kapcsolaton akkor szerintem nem menekül a másik elől,mert ő azt teszi,az a baj,hogy imádni való lány amúgy tehát nem egy kis hisztis csaj vagy ilyesmi,nőies gyengéd ugyan akkor határozott személy meg vannak közös ismerőseink aztán ők is mesélik,hogy semmi nem akar neki össze jönni pasi téren,amióta szakítottunk senkije nem volt rajtam kívül azóta,ez lassan 3 éve volt,pedig én nem kívántam neki rosszat,mégse akar neki semmi össze jönni,néha nagyon rossz,hogy nincs mellettem,máskor meg haragszom rá,hogy ilyen velem,szóval én se tudom lehet hagynom kéne,csak ez nem egyszerű. még egy olyan lány biztos nincs mint ő,főleg ebben a világban minden az anyagiakról szólt másfél évig voltunk együtt,nem sok mindent vettem neki erre nem vagyok büszke,de nem is állok úgy még szüleimmel élek,de a lényeg az,hogy sosem panaszkodott hogy nem jó mellettem lenni,ő annak is örült,ha csak pár percre láthatott.
2010. szept. 6. 18:39
 16/26 anonim ***** válasza:

Küld el neki a kérdés linkjét.. Itt nincs okod arra, hogy hazudj. Talán ez neki is leesik, és átgondolja.. :-)

De ha ennyire nem akar veled sem beszélni, sem semmi, akkor lehet, hogy inkább hagyni kéne kicsit. Nem feltétlenül végleg, de egy darabig, amíg lenyugszik. Bár egy éve elég sok idő.. :-S

Másfelől, meg igen - ilyenek a nők.

Én a volt barátomra mai napig nem vagyok kíváncsi pedig lassan két és vél éve. Pedig nem vagyok egyedül.

Egész egyszerűen nem hiszem, hogy lenne mit mondanunk egymásnak, másfelől meg eléggé megbántott. De nem a durcás kislányt játszom, meg mi nem is futunk össze soha.


Sok sikert :-)

2010. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a helyzetben vagyok,de itt én vagyok a lány.A barátommal 1 éve szakítottam ,de ő azóta is kisebb nagyobb megszakításokkal folyamatosan keres.Emailt ír,felhív,feltöltötte a telefonom,sőt még verset is írt hozzám.Szóval mindent megtesz annak érdekében,hogy felvegye velem a kapcsolatot.De nekem ez már sok,így én is "menekülök" előle.Semmiképp nem akarok vele összefutni,ha látom én is ideges leszek,megpróbálom kerülni a társaságát.Amúgy én már sokszor a tudtára adtam,hogy nem érdekel,és soha többet nem leszünk együtt,de hiába.Talán ezért "menekülök előle".
2010. szept. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Van egy tippem mit tehetnél... Amikor újra látod és ő megfordúl és elmegy, állj fel menny gyorsan utána, fogd meg a kezét és ahogy megfordúl öleld át és csókold meg... ha viszonozza a csókot nyert ügyed van, ha ellök mond neki, hogy még mindig őszintén nagyon szereted... Ha nem érdekli akkor a szeretete utálattá vált és undorodik tőled...akkor inkább hagyd és keress mást... Szerintem ezzel nem veszitesz semmit, kicsit olyan mint a filmekb, de beválik... (az utálatot saját tapasztalatból mondom...mert volt 3éve egy barátom akit szerettem és miután szakítottunk annyira megutáltam hogy mai napig szembe tudnám köpni ha összefutnák vele...és ez nem egy pedagógushoz méltó viselkedés de annyira gyűlölöm és undorodok tőle hogy szóba sem tudok állni vele anélkul hogy ne veszekedjunk valamin...amugy meg ő megéri a pénzét...egy olyan arogáns bölcs alak hogy párja nincs...)

Nagyon szorítok neked :)

2010. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
köszi,bár nem szeretem a nagy jeleneteket,egyébként jövő héten elmegyek bulizni,és elhívom magammal,most békén hagyom és váratlanul írok neki szerintem köpni nyelni nem tud majd.
2010. szept. 6. 20:32
 20/26 anonim ***** válasza:

18:17es vagyok!


Szerintem inkább hagynnod kéne, ha már Te számtalan módon próbáltál vele kapcsolatba lépni. Tényleg nem értem mit akar. De annyni bizonyos, hoyg nagyon is kötődik hozzád, akárcsak te! :)


Jó ez a bulis ötlet, de inkább valami olyan kéne, ahol váratlanul kerültök össze, és tudtok beszélgetni is.

Pl a közös ismerősötök/ismerőseitek segíthetnének ebben, nem?

2010. szept. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!