Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ez nálatok csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez nálatok csajok?

Figyelt kérdés

a volt barátnőm levegőnek próbál nézni,ha valahol összefutunk szórakozóhely ilyesmi ideges lesz,egészen addig nyugodt,de amikor meglát azt látom rajta,hogy feltudna robbanni,azt írta,hogy már lezárta és tovább lépett,de nézni is szokott bulikban elég gyakran utálom az ilyen iwiw meg hasonló sza rságokat,de amikor bejelölöm ismerősnek visszautasít,mire jó ez a büszkeség amit csinál,mert ha valóban nem akar már semmit azt megérteném,de tudom,hogy én voltam az utolsó barátja egy éve szakítottunk,és azóta senkije sincs,szóval ha túl lépett rajtam miért váltok ki belőle érzelmeket? nem értem

21/F


2010. jún. 10. 20:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%
nők...
2010. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

attól is függ hogy ,hogy vállatok el!

a másik ami lehet hogy nem tette tul magát hiába is tagadja:D

nekem is ez volt de én nem voltam ellenséges

2010. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:

egyáltalán nincs túl rajtad.. és azt a látszatot próbálja kelteni iwiwen h nem érdekled. sajnos ez így van, velem is megesett már :), de ha lesz valakije akkor már normálisabb lesz..

18/L

2010. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Talán elege lett belőled? Vagy még mindig szeret? 1 év után is? Hát lehetséges. Bár ha tényleg szeretne, nem így viselkedne. Ahhoz eltelt már elég idő, hogy túllegyen rajtad, és lenyugodjon, hidd el. És mi van, ha egy évig nem talál párt? Megesik az ilyesmi...

Én speciel szintén így viselkednék egyik exemmel. De csakis azért, mert ezt érdemli. Semmi többet. Nem tudom nálatok mi vezetett a szakításhoz, de biztos haragszik valamiért.

2010. jún. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mit mond. Valószínű azért csinálja, mert még mindig szeret. Nem tudom ki szakított kivel, de arra gondolok, hogy valószínű te szakitottál, és most haragszik amiért már nem vagy vele.
2010. jún. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
De könyörgöm 1 év eltelte után is??? Akkor nagyon szerethetett az a lány. És nagyon megbánthattad...
2010. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Sok Joyt, In Style-t, meg Cosmopolitant olvasott, amibe leírták, hogy maradjon hűvös, mert attól megbolondulnak a pasik. De ennek te csak örülhetsz. Mondjuk lehet, hogy csak egyszerűen megcsaltad. Azt nem heverjük ki túl könnyen.
2010. jún. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
féltékeny
2010. jún. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) nagyon jól megvoltunk szerettük 1mást nagyon,de abban az időszakban jöttek a vizsgáim,és dolgoztam is suli mellett,én csak arra kértem,hogy kicsit vegyünk vissza,de ő ezt rosszul reagálta le nem értett meg engem,én még lányt így nem szerettem annyira jó volt hozzám,és mindent megbeszéltünk ide oda jártunk együtt mindig szinte,de abban az időben(2-3 éve) nem lett volna rá időm,és ezért mondtam neki,hogy kicsit szüneteljünk,de ő ezért nagyon megharagudott,és azt mondta,hogy akkor inkább hagyjuk,nagyon sajnálom,mert simán folytathattuk volna,csak én kifogásokat kerestem,lehet,hogy kevesebbet lettünk volna együtt,de nem lett volna szabad elengednem,innen nagyon nehéz lesz visszaszereznem őt,de ez a célom,minden ellenem szól,az eltelt idő a harag ami érez irántam,de megpróbálom.
2010. jún. 11. 08:59
 10/26 anonim válasza:

Hajrá!Én szorítok neked!Próbáld meg újra meghódítani!

21L

2010. jún. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!