Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Figyeljetek: megmondom, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyeljetek: megmondom, mi van! (heh? )

Figyelt kérdés

a retkes életbe, szeretem. mindig kerül, azt mondja, hogy ő már nem érez semmit irántam (nem jöttünk össze soha), de mikor meglát, hirtelen olyan *zavart* látok a szemében, és félelemszerűt, hogy azt hiszem, valamit csak érez. földbe gyökerezik a lába, legalább vagy 10 másodperc kell, hogy mozduljon, az a baj, hogy nekem is, mert én meg annyira szeretem még mindig...

meg ha nem érezne semmit, akkor nem lehetne beszélnünk? volt faszijából kiszeretett, és mégis mindig beszélnek - tuti nem jönnek össze a lány szakított vele, szóval... miről szól ez az egész?

és miért, miért nehezíti meg a dolgom, ha beszélni akarok vele? gyorsan rámküldi a barátnőjét, és elhúz a busszal, mire tudnék beszélni vele. mit csináljak? erőszakoskodjak? legyek ultrahatározott? vagy micsoda? a farkam már pulzál, a szívem kiugrik a helyéből, az agyam szétég, nem tudok koncentrálni, képeit nézegetem, és ez gond!

szóval, a nagy kérdés, hogy beszéljek vele, ha kerül? hogy beszéljek vele, ha komolyan, páncélként használja a haverjait? hogy-hogy-hogy-hogy-hogy? nem tudom rábírni! zaklatni meg nem akarom...


2010. jún. 10. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy azért gyökerezik földbe a lába , mert valami olyasmit gondol: "jaj már megint ez a gyerek ".

Szerintem , ha tetszenél neki, nem így viselkedne.Amúgy mennyi idősek vagytok?

2010. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

remélem nem!!

hát az biztos, hogy szeretett, de ha tényleg le akarna rázni, akkor nem elküldene jól a picsbe?

amúgy 40 és 12...



vicc volt

20 és 16.

2010. jún. 10. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:
B.szki, gyerek, neked van stílusod! Ajánlom, hogy ne add fel, menjél, csináld, csináld, aztán, ha leráz, de még akkor is nyomulsz, onnantól kezdődik a zaklatás.
2010. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert ő egy sunyi kis tini pics, akinek ahhoz is bátorság kell hogy egyedül kérjen ki egy gombóc fagyit, nem hogy kimondja hogy "húzzál má el nem érdekelsz" neked meg már rég leesett hogy csak lekoptat, mégis vagy olyan nyominger, hogy foglalkozz vele. A sors iróniája, hogy bár megérdemelnétek egymást, mégsem lehettek együtt =D
2010. jún. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!