Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy éves évfordulónk lesz, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éves évfordulónk lesz, és szeretném meglepni. Hogyan tehetném romantikussá a szobám hangulatát?

Figyelt kérdés
:) romantikus hangulatot szeretnék, olyasmire gondoltam, hogy illatos gyertyák. csak nincs más ötletem... Segitsetek!
2008. okt. 28. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
gyertyák,rózsaszirmok pl az ágyadon,vagy egy csíkban a szőnyegen ahol végig megy,mint egy királynő:P vagy virágokból egy szív,félhomály..öö több ötletem nincs:D
2008. okt. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
lány vagyok :) és a párom is szereti a romantikát...
2008. okt. 28. 21:51
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem akarlak elkeseriteni, de a pasik ezt nem értékelik. Sőt kifejezetten röhejesnek, undoritónak találják. Inkább öltözz fel szépen, és menjetek el vacsizni valahova, esetleg te főzz valamit. Utána meg szeretkezzetek. Lepd meg egy forró sztriptizzel, legyen rajtad valami szexi fehérnemű
2008. okt. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ezt cáááfolnááám!! az én barátom nagyon is értékeli!!de még mennyire!!!
2008. okt. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ő szereti a romantikát :) azért is akarom ilyesmivel meglepni :) bár a szexi fehérneműs ötlet nagyon megragadott :)
2008. okt. 28. 21:56
 6/10 anonim válasza:
Szerintem vegyél egy új szexi fehérneműt,mondjuk bordó fekete színben,de csipkés legyen.Meg vannak ez a füstölők,vegyél egy párat.Van belőlük vágyserkentő hatású is.
2008. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ha van éjjeli lámpád,akkor teríts rá egy sálat,vagy kendőt.Mondjuk rózsaszínűt.Romantikus színt ad a szobádnak.
2008. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
lámpa+kendő --> csak vigyázz nehogy a szoba is lángrakapjon :D:D:D
2008. okt. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ajajj, a kendőt nem javaslom!!! Én így veszítettem el a kedvenc sálam, és még jó, hogy csak azt... Az nem igaz, hogy a pasik leszarják az ilyet! (persze biztos van, aki igen) Hú, én pl nagyon bírom a csokifonduet, amibe gyümölcsöket lehet mártogatni. Vagy ha van vizipipád/ kérhetsz kölcsön... Potpourri, füstölő. Talán tea vagy forrócsoki. Tamtam zene. Kb ennyi.
2008. okt. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy jó film, egy üveg finom bor vagy pezsgő, közben vizipipa ha van, néhány gyertya... előtte meg is fürödhettek együtt:)
2008. okt. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!