Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha tetszik egy fiú és én is tetszek neki de neki van barátnője?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik, és tudom hogy én is bejövök neki.(Tudja hogy tetszik nekem) De sajnos van barátnője...

Kérlek segíts!

Köszi!


2010. jún. 10. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Verd meg a csajt
2010. jún. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
közelíts felé barátian, ha akar tőled valami komolyabbat, akkor szerintem dobj a a csaját.
2010. jún. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem akarom megverni :D
2010. jún. 10. 19:06
 4/12 anonim ***** válasza:
inkább hagyd békén és add is tudtára hogy nem akarsz tőle semmit, ne legyél egy kapcsolatromboló ltyó
2010. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy egy suliba járunk és minden délután vele vagyok...(de csak baráti a kapcsolatunk)
2010. jún. 10. 19:09
 6/12 A kérdező kommentje:
nem vagyok az...a barátnőjével sokat veszekednek...
2010. jún. 10. 19:10
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor várd meg míg dobja a csajt(ha nem szereti akkor dobni fogja) és akkor képbe jössz te :)
2010. jún. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne akarj belemászni két ember kapcsolatába! Nagyon gerinctelen dolog! Mielőtt bármi lenne köztetek, jobb lenne, ha szakítana a barátnőjével! De amíg nem teszi meg, ne nyomulj!
2010. jún. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy veszekednek.biztos van annak is vmi oka.de attól még nem jelenti azt h nem szeretné a bnőjét.és igaz te se örülnél ha a pasiddal együtt járnátok és tetszene neki más,és rá akarna akaszkodni?sztem hagyd az egészet.
2010. jún. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Elfelejteni nem fogom...szerintem megvárom még szakítanak mert tényleg nem mennek jól a dolgok köztük.

2010. jún. 10. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!