Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kéreckedjek el randira? 16F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéreckedjek el randira? 16F

Figyelt kérdés
Eddig még sosem mentem el itthonról, iskolán, vagy edzésen kívül, meg néha haverokkal moziba,stb.... de ezek elég ritkán voltak. Nem is az elkéreckedés lesz a baj, mert , ha megmondom, hova megyek, akkor addig maradok, ameddig akarok, hanem az a kérdés , hogy hogy mondjam meg, hogy lánnyal leszek. Nem nagyon (semennyire) nem beszélgettünk még a csajozásról a szüleimmel, ugyhogy lehet hogy egy kicsit megdöbbentő lesz nekik. meg félek hogy a végén majd nagyon kikérdeznek percről percre.
2010. jún. 10. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Annyit mondj nekik, hogy egy lánnyal fogsz találkozni.
2010. jún. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szüleid engedékenyebbek ha látják hogy felnő és csajozik a fiuk. Őszinteség a szülőknél mindig kifizetődőbb. Mondd meg nekik hogy randizol. És ha kikérdeznek ez normális? de figyelj, nem fognak, nem fognak a nyakadra járni, én nekem se jártak a nyakamra pedig azt hittem. semmi se lett belőle.

Hajrá! Drukkolok hogy minden simán menjen.

2010. jún. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
-? +,
2010. jún. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
16 évesen szerintem senki nem fog téged lecseszni,pont ez a kor az ahol a legjobb bnőt találni...
2010. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Idesanyám!Süssék nékem hamubasült pogácsát,tőcse meg a butykost,máma este dugni fogok!
2010. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megkönnyebbül, hogy az első találkádon nem fiúval mész el =D Amikor majd késő este hazaérsz, egy feles szilvapálinka és egy csomag óvszer fogad az asztalodon =D
2010. jún. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
gondolj bele ha azal csesztetnének h csajozz, és ot sirnának a szomszéédnak h sztem a fiam b.uzi me sosem csajozik...
2010. jún. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy büszkék is lesznek rá, hogy csajozol :)

Szerintem az én muteromék is kérdezgetnének, legalábbis ha elmegyek discoba mindig kérdezgetik h mi volt meg hasonlók... De megmondod nekik h egy csajjal voltál és szimpatikus meg minden :D

17F

2010. jún. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Nowan ***** válasza:

Szia!


Hát barátom ezt nem úszod meg.

Az elsőnél kikérdeznek, aztán a másodiknál már kevésbé, a harmadiknál pedig csak annyit hogy: Ez most ugyanaz a csaj mint az első/második?


Mutasd meg az iwiw fényképét és ennyi.

2010. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az első barátomnál énis egy csomót gondolkodtam hogy hogyan mondjam el nekik, sőt még fel is tettem ezen az oldalon a kérdést hogy hogyan kéne...:D Azóta lett egy új barátom(a nagy Ő:)), itt már tudtam mit kell mondanom. Mikor anya meg apa is a közelben voltak, akkor mondtam anyának hogy délután megyek ki a játszóra/sétálni/fagyizóba/moziba. Hidd el, vissza fognak kérdezni hogy kivel! És akkor mondhatod a lány nevét.:) Aztán megint visszakérdeznek hogy Ő meg ki.:D És elmondhatod h otársad vagy nemrég találkoztatok valahol vagy nemis kell semmit se mondani:) esetleg majd bemutatod nekik őt.
2010. jún. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!