Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lényeg a magabiztosság meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lényeg a magabiztosság meg hogy legyen elég önbizalmad?

Figyelt kérdés
Lehet egy nem olyan jó srácnak is tuti csaja?Mármint a lényeg az hogy legyen elég önbizalma?Amúgy a lányok melyiket szeretik aki odafigyel rá vagy aki azért bunkózik is vele?
2010. jún. 10. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

igen fontos a magabiztosság.

hát én személyszerint utálom, ha bunkózik velem egy srác.

2010. jún. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem is igazán a bunkózást szeretik, hanem azt, ha néha van olyan, amikor nem foglalkozol velük, eltávolodsz tőlük. Olyankor ők akarnak közelebb jönni. Nekem ez a tapasztalatom. Azért a srác is nézzen ki valahogy, ha mása nem, legyen igényesebb, és valamilyen stílusa is legyen.
2010. jún. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
a lányok azt szeretik ha jól megkúrják a suncijukat, a többi már részletkérdés
2010. jún. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha egy fiú nem magabiztos, csetlik-botlik az CUKI !! Én utálom a bunkó fiúkat ! Gondolom t nem vagy magabiztos és ezért kérdezted tehát nem baj ha nem vagy magabiztos, csak annyi magabiztonságod legyen, hogy oda meny egy lányhoz.
2010. jún. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked miért nem jó az átlag lány, miért kell topmodell? Bezzeg azt miért fogadják el hogy te nem nézel ki olyan jól? Amúgy meg ha valaki szerelmes lesz beléd akkot tök mindegy mennyi önbizalmad van. Nincs az ilyen recept. És aki bunkózik az szánalmas.
2010. jún. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Bunkózik???? Ha velem bunkózna egy pasi biztos, hogy nem állna szándékomban összejönni vele.


Nos, jobb ha tudod, a lányok nem szeretik ha a pasik "bunkóznak" velük.

2010. jún. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Úgy értem hogy flegmák.

pl: Van egy haverom aki tök bunkó volt egy csajjal, de nem bírta lerázni magáról a csajt.Akibe meg szerelmes volt azzal meg nem jött össze....

Olyanokra gondolok hogy a pasid azt mondja-e hogy nagyon szép vagy vagy azt hogy húúú baromi jól nézel ki! ?

2010. jún. 10. 16:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudod és ismerek egy olyan lányt aki hejes, kedves és okos és az ARANYOS FIÚKAT szereti nem tudom hanyadik válaszoló voltam asszem a 4.
2010. jún. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen a 4.
2010. jún. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!