Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, és tetszik egy lány (neki sem vagyok közömbös), csak sajnos oszt. társak vagyunk. Normális esetben már rég járnánk, de így :( Félek az oszt. társak véleményétől mert soha nem voltam az az érzelmes fajta, mindig szem előtt lennénk stb. stb. és ez így nagyon rossz érzés. Már 15-16 évesen is győzködtem magam, hogy jövőre elmondom és nem lesz következménye meg ilyenek... Hát erre ugyanott tartunk mint gimi elején.
2010. jún. 10. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:

nem kell félned, csak az irigység miatt szekálnának esetleg :)

meg nem kell nektek a terembe lennetek, szünetben kimentek, suli után meg már nem számít

2010. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Figyu, Ha tetszik Neked és és van esély rá, hogy lehet belőle akkor cselekedj.


És én sza*rnám le az osztálytársakat, mit gondolnak. Semmi közük hozzá. Csak ezért kihagyni..hát pfff..

2010. jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
állj szóba a lánnyal és mondd el neki, hogy mit érzel....tapasztalatból beszélek, az ilyen osztálytársas járásokat meg lehet oldani...mi 3 éve vagyunk együtt a párommal, az osztályból csak 2 személy tudja, hogy együtt vagyunk...most vagyunk végzősök, és egyetemre is együtt megyünk...mi úgy oldottuk meg ezt, hogy a suliba nincs semmi nyali-fali...egy városban lakunk, tehát suli után van időnk az ilyenekre...sok sikert nektek is...
2010. jún. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az osztályban van 4pár eleinte mindegyiküknek beszóltak hülyeségből de egy két hét és megszokták..nálatok se lenne másképpen szerintem,amúgy is itt a szünet meg kinek mi köze hozzá?ti dolgotok.
2010. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is 1 osztálytársammal jártam 1,5 évig, és rajtunk kívül volt még 3 pár, abból 2 még most is együtt van (kb. 2 éve). Senki nem nézett ránk/rájuk rossz szemmel, persze néha poénkodtak, de az simán belefér. De van olyan ismerősöm, aki úgy járt egy osztálytársával, hogy az osztály előtt soha nem mutatták, nem fogták egymás kezét és nem adtak puszit v ilyesmi. Szóval egyrészt ne érdekeljen az osztálytársak véleménye, másrészt lehet úgy is csinálni, hogy ők ne lássák. Mi pl. az 1. hónapban titokban tartottuk, senki nem tudott róla.
2010. jún. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is erre gondoltam amúgy :) A szünetben elhívom valahová és összejövünk (remélem :D), jövőre pedig már tényleg csak az oszt. társak lesznek a problémásak.
2010. jún. 10. 15:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!