Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez a srác szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a srác szerelmes belém, vagy nem? Mert én nagyon szerelmes vagyok belé. :D

Figyelt kérdés

Hali.Van egy fiú,akibe nagyon szerelmes vagyok.Igazából ő az osztályban a leghelyesebb srác meg minden.Régen,vagy is úgy lassan már két éve (2008.tanév elején) ő új volt,meg én is,meg az egész osztály,szóval azelőtt még nem ismertük egymást.És folyton odajött hozzám meg minden,persze az én hülye fejemmel nem gondoltam volna,hogy szerelmes belém.És egyszer meghallottam egy beszélgetést amint ő mondja egy haverjának a dolgokat,és akkor én a fiú legjobb barátjába voltam szerelmes,de az a szerelem olyan 10 napig tartot xD És akkor meg én leakartam rázni magamról azt a fiút,aki szerelmes volt belém... Szal nagyon rosszul tettem azt,már rájöttem.És kb.olyan Decemberben (2008) éreztem azt,hogy valamit érzek én is.Viszont akkorra meg már talán nem volt belém szerelmes meg ilyesmi.Én azóta szerelmes vagyok belé.Mostanában nem nagyon beszél velem,és hát én meg nem megyek oda hozzá xD Persze néha vannak jelek rá,amikor úgy viselkedik.Pl.a múltkor a szemembe énekelt,vagy azelőtt pedig odajött a padhoz,és elkezdetünk dumálni meg ilyen apróságok történtek még.Meg persze már volt,hogy egy csaj seggét fogdosta meg ehhez hasonlók.És én próbáltam kiverni a fejemből,de nem bírtam.Csak annál jobban beleszerettem.Viszont most az utóbbi napokban megint olyan mint volt akkor,amikor szerelmes volt belém,vagyis amikor tuti,hogy szerelmes volt belém.Megint dumálunk meg ilyesmi.Mi a véleményetek?

7.osztályos lány


2010. jún. 10. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szerelem, hanem vonzalom.


Egyébként menj oda hozzá és mond meg, hogy szeretnéd kipróbálni vele a dolgot.

2010. jún. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Túl hosszú szövegeket el sem olvasok,így a válaszom:ja,az!
2010. jún. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
meg ilyesmi
2010. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És a vonzalom meg a szerelem közt mi a különbség?Amúgy meg igen,elég hosszúra sikeredett.Bocsika... xD Én egyébként tuti,hogy szerelmes vagyok a srácba,de az mit jelent,hogy ő csak vonzódik hozzám???
2010. jún. 10. 14:46
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

"És a vonzalom meg a szerelem közt mi a különbség?"


Na pontosan ezért felesleges ennyi idősen "szerelmet" emlegetni. :)


"Én egyébként tuti,hogy szerelmes vagyok a srácba..."


Ez az előbb kiemelt mondat fényében nagyon nagyon viccesen hangzik. :D

2010. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat nem bírtok adni?
2010. jún. 10. 15:00
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Mond drága, mi lenne számodra normális válasz? "Igen! Szerelmes beléd és boldogok lesztek, míg meg nem haltok!" ? Akkor tessék.


Maradjunk annyiban, hogy jó eséllyel érezheti ugyanazt, mint Te. Ez leginkább attól függ, hogy mennyire bántottad meg azzal, hogy elutasítottad.

2010. jún. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem.Az igazat akarom tudni.Azt,hogy nektek mi a véleményetek.De azzal nem segíttettek,ha azt mondjátok,hogy ennyi idősen még nem lehet a szerelmet emlegetni,mint ahogy azzal sem megyek sokra,hogy túl hosszú a szöveg,el sem olvasom.És am meg bocs,hogy ilyen voltam.Szal köszönök minden választ,még a 2.válaszíró válaszát is nagyon szépen köszönöm.Jöhetnek még!
2010. jún. 10. 15:15
 9/13 anonim ***** válasza:
34%

Először is:D osztálytárssal soha:/ de ha mégisXD (nyugi énis osztálytársba vok szerelmesxD)


Hát...nekem az a véleményem, hogy szerelmes beléd...mert kb. velem is ugyanez van.és elméletileg a srác szerelmes belém. szóúóval csak sok szerencsét tudok kívánniOO

De mégegyszer mondom:D osztálytársal sohaŁ

nah halee(:

13/L

2010. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

nagyon cukik ezek a 12-13 éves válaszolók :)

nem, ennek semmi köze a szerelemhez. ez szimpla vonzalom.

példa: van a suliban egy lány, aki nagyon tetszik, tehát VONZÓDOM hozzá. de ez nem szerelem.

ez most olyan mint egy kád forró víz. először nagyon forró, aztán szépen lassan kihűl...

2010. jún. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!