Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú akibe még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akibe még mindig bele vagyok zúgva (ő is belém) együtt is jártunk de aztán szakított velem. Miért szeretem még mindig?

Figyelt kérdés
Most az egyik osztálytársammal jár, de amikor ott voltam annál a fiúnál úgy éreztem hogy mégjobban szeretem.Meg meg is öleltük egymást, szal majd nem csók lett a vége. Mit tegyek?
2008. okt. 28. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Előbb kérdezd meg tőle, miért játszadozik a barátnőjével

Aztán magadtól, hogy miért szeretsz egy ilyen megbízhatatlan embert

2008. okt. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
"kűdjétek" hármasban.....:)
2008. okt. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ő is szerelmes beléd, akkor mi a baj?
2008. okt. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha mindketten szeretitek egymást, akkor nem tudom, mi az akadály, hogy együtt legyetek, ezt nem írtad meg.

Az pedig, hogy még miért szereted, és viszont:

1. az idő mindent megold, ha nem régiben volt az a szakítás, akkor ne csodálkozz, még jó sokáig benned lesz.

2. ha az első olyan ember, akit szeretsz, de tényleg szeretsz, akkor az is elegendő, ha meglátod, és nem bírsz magaddal, csak nagyon nehezen.

3. ha mindig felmész hozzá, vagy fordítva, akkor csak "rontasz" a helyzeten, hiszen még felejteni sem fogsz tudni így.

4. hát az, hogy mégjobban szereted az lehet, hogy nem teljesen igaz, valúszínűnek tartom, hogy észrevetted a hiányát, azt, hogy nincs veled.

Azt nem mondom, hogy féltékeny vagy, de ez is valúszínű, és ez is hatalmas szerepet játhszhat a dologban, hogy így érzel



minden esetre, ha folyamatosan találkozol vele, abban nincs semmi rossz, persze, de neked lesz sokkal tovább rossz, hogy tudod, hogy nem veled van, de te érte vagy oda teljesen.

ezt tisztázd le vele is, de legfőképpen először magadban, hogy mit szeretnél te, esetleg mit szeretne ő.

én ennyit tudok javasolni

2008. okt. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1. NEM KÜDJÜK HÁRMASBAN MER EZ HÜLYESÉG, AZ ILYEN HÜLYÉKTŐL TUDOM MAGAM FELIDEGESÍTENI.

2.AZ A BAJ HOGY NEKI BARÁTNŐJE VAN AKI AZ OSZTÁLYTÁRSAM ÉS JÓ BARIM, ÉS SZAKÍTANI AKAR A FIÚVAL.

2008. okt. 28. 19:11
 6/7 anonim ***** válasza:
ha szakítani akar akk mi a baj ? szakítanak utána ha midn2en akarjátok újra összejöttök csak ne tervezz olyan programot ahol mind3 an ottvagytok.
2008. okt. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szervezd be a jó baridat......hülycsi....!
2008. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!