Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Orulne a baratom ha meglepnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orulne a baratom ha meglepnem vmivel szeretkezes elott?

Figyelt kérdés
Multkor mig zuhanyoztam ,a baratom bebujt az agyba felrakott egy romantikus Cdt es ugy vart..:)azon gondolkodtam h mi lenne ha meglepnem en is valamivel (meg nem tudom pontosan mivel .pl szexi fehernemu v vmi) de nem tudom hogyan reagalna ,mi van ha nem tetszik neki?ha nem szereti az ilyen dolgokat?amugy fel evesek leszunk hamarosan...nem tudom honnan johetnek ra h orulne v nem?
2008. okt. 28. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

háát én nemrég megleptem a baáromat egy sexis hálóinggel,és nagyon örült neki,elakadt a szava is:)

am én onnan tudtam(vagyis reméltem) h fog neki tetszeni,hogy amikor voltam vele vásárolgatni vagy nézelődni,akkor elhülyültünk fehérnemű boltok előtt h melyik ruhát látná rajtam szívesen,stb

2008. okt. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát pasiból van.Sztem biztos örülne valami szexi csipkés fehérneműnek.Ne is kételkedj benne.Oda és vissza lesz érted hidd el.Minden pasi örülne neki.
2008. okt. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

az én pasim a fekete combfixért, fekete fehérneműkrt, meg a harisnyákért van oda-vissza. Én is úgy szedtem ki belőle, hogy mi indítja be, hogy vásárolgattunk, meg neten nézelődtünk, aztán egyszer csak így vártam őt az ágyon.

Szerintem Te is beszélgess vele ilyen dolgokról, vagy ha mentek vásárolni keveredjetek a fehérneműk közé, kezdj el nézelődni, biztos nem állja meg kritika nélkül a dolgokat, ebből kiveheted mi tetszene neki.


Volt, hogy sok mécsest gyújtottam, és gyertyafénnyel szeretkeztünk, ha ilyen kis romatnikus típus akkor ez biztos tetszene neki.

2008. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!