Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok.! Titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok.! Titeket zavarna ha a barátotok programot szervezne egy lánnyal akivel nagyon jó barátok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Kinyírnám mind a kettőt.. 23/L
2010. jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

kicsit. de nem mutatnám ki. attól, hogy járunk még nem a tulajdonom. és én megbízom a barátomban.

nekem is volt már nagyon közeli fiú barátom aki másik lánnyal járt. a lány teljesen kikészült idegileg mert féltékeny típus volt. de a fiúval sosem volt köztünk semmi.

L/18

2010. jún. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Asa Sempai ***** válasza:
100%
Hát biztos hogy zavarna.. De nekem is van egy nagyon jó fiú barátom akivel néha eljárunk moziba meg erre-arra de nem jelenti azt hogy több is van köztünk. 19/L
2010. jún. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez kényes téma.

Ha féltékeny típus vagy, akkor ha a fene fenét eszik is, egyszerűen féltékeny leszel és egész nap arra gondolsz, hoy ők ketten mit csinálhatnak.


Ha nem vagy féltékeny, akkor ezt a kérdést fel sem teszed :)


Ha viszont egészségesen vagy féltékeny és megbízol a barátodban és megbízható is, akkor nincs baj, mivel valszeg sokkal régebbi a kapcsolatuk kettőjüknek mint neked és a barátodnak. Ha eddig nem történt semmi, akkor miért pont most történne?

2010. jún. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Persze hogy zavarna .....

velem kéne szerveznie programokat és nem a barátjával főleg nem lánnyal......

2010. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
hát engem csak akkor zavarna ha a srácban nem bízok meg vagyis..ha a csaj jobban néz ki mint én vagy valami hasonló de azért egyből nem ugranék neki hogy mi a f***ért találkozol más lányokkal..meg ha tudom hogy a csaj olyan aki egyből rámászik a pasira ha jól néz ki szóval ez nem csak rajtam múlik hanem a pasin meg hogy milyen az a barátnő..
2010. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen! Főleg, ha engem nem akarna magával vinni. Lehet, hogy ki is dobnám.

19/L

2010. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem zavarna engem is.FŐleg,ha jobbani s nézne ki tőlem,ez az igazság sajnos.Én is féltékeny típus vagyok.:S

Amúgy meg ha el is mennek előszőr is ha még nem találkoztál a lánnyal a barátodnak alap lenne,hogy bemutassa neked őt.

Meg miért nem mehettek hárman?Ha annyira jó barátok a lánnyal,akkor gondolom az se zavarná,ha te is mennél velük...

2010. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem hiszek abban, hogy egy lány és egy fiú között lehet barátság. Előbb utóbb valamelyik többet akar majd. Sajnos nem egy példán keresztül tapasztaltam. Féltékeny típus is vagyok, úgyhogy én ilyenen kiakadtam.
2010. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!