Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy így kezdtem az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Msnre felvettem egy csajt.Még nem is láttam, de reményeim szerint hamar elhívom valami szórakozóhelyre.Mert oda talán eljönne hisz a barátnőit is hozhatja.Na de a lényeg az hogy szerintetek rosszul tettem hogy nem nyomultam az első beszélgetés során?Még csak azt se mondtam hogy milyen jó ez a kép rólad...Hanem inkább próbáltam vicces lenni ami lényegébe sikerült is mert azért szerintem elég komolytalanok voltunk a beszélgetés során.(eddig 1x beszéltem vele)

Na mármost én soha nem tudom hogy mikor kell nyomulnom,mert van akinél túlságosan is nyomulok van akinél meg azt hiszem hogy félénk és a végén kiderül hogy ha nyomultam volna akkor összejött volna :/

És itt se akarom azt a hibát elkövetni hogy úgy gondolja hogy csak barátok lehetünk.

Igazából az a baj hogy nem tudom hogyan kell neten ismerkedni :(.Szóval légyszi adjatok tanácsokat hogy mégis mire figyeljek hogy tuti eljussak addig míg személyesen talizunk,mert utána szerintem már menne :)

Amúgy meg olyan válaszokat nem várok hogy inkább élőbe ismerkedj!Mert ezt a csajt meg akarom ismerni és elsőre úgyse fog személyesen találkozni velem,mert nincs olyan aki ismeretlenül eljönne egy randira.


2010. jún. 9. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Te életed... de szerintem személyesen az igazi!;)
2010. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"...mert nincs olyan aki ismeretlenül eljönne egy randira."

- Ja, ha te úgy is jobban tudod, minek kérdezel bármit is? :D


Komoly előítéleteid vannak a kérdés szövegéből ítélve. Mi lenne, ha inkább próbálkoznál, mint eldöntenéd előre, hogy ez fog menni, az meg nem fog? Nincs tuti módszer. Lehetőségek vannak, és olyan emberek, akik megpróbálnak élni ezekkel, meg olyanok, akik eldöntik előre, hogy "ez nem fog menni." (Ez túl.képp idézet az Ötödik Elem c. filmből.) ;)

2010. jún. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor szerinted hány nap beszélgetés után kérdezzek rá?

Mert mondom hogy eddig csak 1x beszéltem vele.

2010. jún. 9. 15:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha 4-5 alkalommal beszéltek és már van egy jó társalgó viszony, akkor nyugodtan rákérdezhetsz, hogy volna-e kedve veled egyet fagyizni.


Hogy ne csak barátnak tekintsen, az ellen nincs mit tenni. Javasolhatnám, hogy légy flegma vagy ne hagyd, hogy a válladon kisírja magát (nehogy beskatulyázzon, mint barát), de lehet, hogy épp ezzel rontod el a lehetséges párkapcsolat kialakulását.


Add magad, hozz fel új témákat és figyelj arra, hogy mit mond. Ha fontos neki a vallás, akkor ne akard meggyőzni a Darwini elméletről; ha szereti a sportot, akkor ne dícsérd a számítógép előtt naphosszat gubbasztókat, és így tovább...


Sok sikert!


30/F

2010. jún. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!