Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én és a barátnőim elmentünk egy buliba (kb. másfél hónapja), és megismerkedtem egy sráccal. Csókolóztunk és táncoltunk. Utána rá egy héttel elkezdtünk találkozgatni. Kézen fogva járunk az utcán, csókolózunk és bemutatott a hugának és a barátainak. Ez idáig mind szép és jó, csak az a gond, hogy mondta, hogy ő nem akar még velem járni, mert fél a komoly kapcsolattól és ha elkezdenénk járni akkor egy idő után ott hagyna. :S Nem értem miért mondta ezt, hiszen már úgy viselkedünk mint egy pár, de még sincs kijelentve, hogy járunk. Szerintetek mit csináljak? Várjak még egy kicsit vagy hagyjam rá az egészet?
2010. jún. 9. 13:15
 1/4 anonim válasza:

Szerintem kérdezd meg,hogy most akkor mit is akar mert neked ez így rossz. Ettől nem lesz bajod :) Hidd el,jobb ha tisztán látod. Ha azt mondja nem akar komolyabbat és csak kavartatok,akkor rajtad áll a döntés: továbbra is hagyod hogy "szórakozzon" vagy ott hagyod a búsba;)

én a másodikat választanám.

14/L

2010. jún. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat:)
2010. jún. 9. 13:34
 3/4 anonim válasza:
Nagyon szívesen,remélem tudtam segíteni :)
2010. jún. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én lehet, hogy taktikát váltanék mégpedig úgy, hogy ugyanúgy találkozgatnék vele, de hagynám, hogy kialakuljanak a dolgok maguktól. persze, azért ő csak kaparjon utánad. ő keressen, ő hívjon, érd el azt nála, hogy nagyon akarjon veled találkozni, stb. ez nem azt jelenti, hogy hideg legyél vele, csak egy kicsit lazább. ezt amúgy is szeretik a pasik. aztán egy idő után, ha úgy érzed csak szórakozik, hagyd ott. de addig ne nyaggasd azzal, hogy kapcsolat meg ilyenek. majd az idő eldönti.
2010. jún. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!