Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy kapjam vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy kapjam vissza?

Figyelt kérdés
Jártam egy lánnyal 1 hónapot. Kb 3 hete nem vagyunk együtt.3 hétig tökéletes volt minden aztán jöttek a balhék. Nem tetszett hogy olyan sokat jár bulizni. Mondjuk azzal nem is lett vna annyira nagy gond ha nem iszik mindig és nem rúg be. Mikor közöltem vele hogy ez nekem nem jó összeveszett velem. Nem bírtam, szakítottam, de már megbántam. Szeretem. ő azt mondja h nem akar békülni mert a sok vita meg stbb.amúgy a lány azóta többet bulizik iszik...és hát kevert is egy sráccal...ő mondta el ezt....sztem azért h bosszantson vele vagy nem tudom..előre is köszi a válaszokat
2010. jún. 8. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Nem akar megváltozni a kedvedért. Szíve joga.
2010. jún. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből számomra ki is derült,hogy találsz Nála százszor jobbat is,akinek Te fontosabb leszel,mint a nagy ivászatok,meg a folyamatos bulizás,és aki tényleg szeretni fog.Ezután a szekér után szerintem nem érdemes futni.
2010. jún. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is csajszi vagyok, de nekem még az is sok, ha egy pasi rúg be nagyon. Hallod nehéz a felejtés, de próbálkozz meg vele, mert ez a csaj nem érdemel meg Téged.
2010. jún. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólókkal! Ha igazán szeretne, akkor fontosabb lennél neki te, mint az ivászat! Próbáld meg elfelejteni, menj Te is mindenfelé a barátaiddal, ismerkedj meg új arcokkal, és akkor sokkal könnyebb lesz. :) A legfontosabb: soha ne depresszióz. Ne hallgas depressziós zenéket, és nézd mindig a dolgok jó oldalát :) (mert biztos van neki)
2010. jún. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Talán így jobb is!
2010. jún. 9. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!