Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon-nagyon rosszul esik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon-nagyon rosszul esik hogy ezt mondja. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mikor együtt vagyunk a barátommal (nem sexelünk) ő mindig totál felizgat engem, viszont én nem tudom őt, pedig megteszek minden tőlem telhetőt, és már beszélis róla, hogy én hogy kész vok ő meg szinte alszik. Nekem ez rosszul esik, mit csinálhatnék h ne "aludjon" mármint h ő is élvezze??

L/15 Köszönöm szépen!


2010. jún. 8. 22:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
hát a fiúknak mindig nagy a szájuk ha szüzességről van szerintem kérdezd meg hogy miért alszik ha áll a farka!
2010. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Rendben nagyonnagyon köszönöm!:)
2010. jún. 8. 23:15
 13/20 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen
2010. jún. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

"mikor azt is csókolgatom vagy nyalogatom...vagy simogatom meg masszírozgatom"


Komolyan elhiszed, hogy ebből érez valamit?

2010. jún. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
majd erre 2 év múlva visszatérünk
2010. jún. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
27%

-.-"

szerintem sz*pd le. xD

azt minden fiú szereti. :D

2010. jún. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
én is ezt akartam mondani:DD
2010. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
A 23:34-es h érti h ebből érez valamit??:O
2010. jún. 10. 22:56
 19/20 anonim ***** válasza:
Harapd meg a fülét vayg a tarkóját, nyalogasd a csukott szemét.
2010. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Lehet hinteni cirógatásféléket csiklandósabb helyek közelében, de közben érdemes határozottnak maradni a farkával. Megjegyzem, eléggé kellemes beszédtéma, amikor a lány a farkammal a kezében arról faggat, hogy így jó, vagy úgy jó, mi lenne ha, erősebben-gyengébben ilyenkor... Persze előtte jobb kijelölni az utat: "Beszéljük már át, h neked mi érdekesebb!" - Így azért azt kapja, amit vár majd :)
2010. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!