Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon-nagyon rosszul esik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon-nagyon rosszul esik hogy ezt mondja. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mikor együtt vagyunk a barátommal (nem sexelünk) ő mindig totál felizgat engem, viszont én nem tudom őt, pedig megteszek minden tőlem telhetőt, és már beszélis róla, hogy én hogy kész vok ő meg szinte alszik. Nekem ez rosszul esik, mit csinálhatnék h ne "aludjon" mármint h ő is élvezze??

L/15 Köszönöm szépen!


2010. jún. 8. 22:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Fogd meg a dákeszt...
2010. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Kezd el puszilgatni a nyakát közbe simogasd nyalogasd suttogj a fülébe nadrágon keresztül simogasd a farkát és ha áll akkor felizgattad! Amúgy hány évesek vagytok?
2010. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

hogy érted, hogy megteszel minden tőled telhetőt?

Amugy nemnormális ez se, ha szeretne már attól felizgulna, hogy ő kényeztethet...

2010. jún. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

De figyeljetek!

Lassan 2 hónapja járunk...hetente kb 3x4x találkozunk így suli után lefekszünk az ágyra ő általában megujjaz aztán én végigcsókolom a nyakától a f@aszáig meg van mikor azt is csókolgatom vagy nyalogatom...vagy simogatom meg masszírozgatom, erre ő azt mondja h alszik...annyira bánt nemsokára sírok mit tehetnék?? Azt szeretném h őis élvezze.

2010. jún. 8. 23:01
 5/20 A kérdező kommentje:
Jah és én 15 éves vok ő 16 éves.
2010. jún. 8. 23:02
 6/20 anonim ***** válasza:
nem is áll a farka?
2010. jún. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Dehogyisnem!! Egyszer megcsókol és feláll neki, meg egyszer elis ment, de mégis azt mondja h kb alszik...áhh:'(
2010. jún. 8. 23:05
 8/20 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe!keress mást!igen hülye lehet!
2010. jún. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát akkor az már biztos hogy őt is annyira felizgattad mint ő téged! Szerintem itt az lehet a probléma hogy a párod fél a szextől! szűz még a barátod?
2010. jún. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Szűz még és én is, de nem hiszem h fél mert mondta h ő bármikor készen áll csak arra vár h beleegyezzek. De mégis mivel tudnám őt mégjobban felizgatni h ne aludjon szegény??:S:(
2010. jún. 8. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!