Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megér egy jó kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megér egy jó kapcsolatot kockáztatni?

Figyelt kérdés

Egy jó párkapcsolatban élek már 3 éve, boldogok vagyunk!

Egyik este megnéztünk együtt egy társkeresési oldalt,hogy milyen emberek keresnek maguknak társat.

Ami nagyon feltűnt,hogy sokan keresnek maguknak egy harmadik személyt,vagy párt,hogy feldobják szexuális életüket!

Én kíváncsiságból megkérdeztem a barátnőmet,hogy ő benne lenne egy ilyen hármasban. Beszélgettünk róla és kiderült,hogy őt izgatja ez a dolog és kipróbálná.

Lenne kérdésem ezzel kapcsolatban több is: megér egy jó kapcsolatba bevenni egy harmadik személyt,jelen esetben egy nőt? Megtörténhet-e egy érzelmi válság a részemről vagy a barátnőm részéről? Később jogosan kérheti,hogy most egy férfivel próbáljuk ki....,amit én nem szeretnék.

Az,hogy ő egy nővel kipróbálná az felteszi bennem a kérdést,hogy teljesen heteró a barátnőm?


2008. okt. 27. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem fő a fokozatosság. Ha mind2en úgyérzitek, hogy ez nektek belefér, akkor nincs akadálya. Szerintem először csak találkozzatok a 3. személlyel. Egy kicsit ismerkedjetek, beszélgessetek...és majd később meglátjátok, hogy lehetne-e ennek folytatása.

Petranova

2008. okt. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
mit keres egy 3. személy egy kapcsolatban?Sosem fogom megérteni..nagyon gáz az aki ilyenbe belemgy.Ha vkt szeretek nem tudnám elviselni h más is hozzáérjen..röviden és tömören
2008. okt. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Áhh, figyelj! Örülj, hogy egy nagyon jó kapcsolatban vagy és szerintem ne rontsd el ezt a kapcsolatot. A kötelék most lehet, sőt biztos, h nagyon szoros köztetek, de ha meglesz a szex hármasban, akkor hidd el, hogy egy kicsit megszakad. Szerintem ezen csak fantáziálgassatok, de ne tegyétek meg.

Ahogy írtad, férfit nem szeretnél, mert az úgy gáz lenne. Lehet, hogy a barátnőd azért mondta, h izgatja, mert látta, h Téged igen és ezzel is örömöt akar Neked szerezni. ( ha kell ilyen áron is... ) Bár lehet, hogy tényleg izgatja és ha még is kipróbáljátok így, hogy 2lány és Te, akkor jogosan kéri majd, hogy Te+Ő+egy srác. Ugye az már nem tetszene?!


Szóval ez az Én véleményem, hogy ne tegyétek. Komolyan örüljetek, hogy ilyen jól kijöttök egymással. Nem lenne jó, ha megromlana...

Ez a hármas szex, max olyan embereknek való, akik nem szerelmesek és benne vannak. De így, hogy Ti ketten szerelmesek vagytok és jönne egy harmadik... Áhh, nekem nem lenne jó. Persze ez az Én véleményem. De nagyon jól gondold meg, mert ha megtörtént, hiába töröd a fejed, hogy kár volt elbizonytalanítani a kapcsolatotokat!


A.

2008. okt. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hát én kirugdosnám ha a barátomhoz hozzá érne egy nő is,főleg barátnőm.és azt is figyelembe kell venni,hogy ne szeressen bele se a lány a párodba,se a párod a lányba:S
2008. okt. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is 3 éve éelk párkapcsolatba, együtt is élünk már. Én is felhoztam a páromnak hogy mi lenne ha bevennénk egy harmadik félt, egy lányt. Ő azt mondta hogyha engem nem zavar akkor oké. Én egyáltalán nem lennék féltékeny, sőt élvezném hogy a pasimat egy másik lány is kényezteti, és hogy én is kényeztethetek egy lányt. Még soha nem voltam lánnyal. Tudom hogy a párom szeret és nekünk beleférne a kapcsolatunkba egy ilyen.
2010. okt. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!