Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kíván a párom?

Figyelt kérdés
Már 10 éve vagyunk együtt a párommal.A szex 10-es skálán gyenge 3-as. Nem is emlékszem olyanra hogy 1 héten többször is lettünk volna együtt. Volt hogy 1x volt 1 hónapban. Szinte mindig én kezdeményeztem. Hiába próbáltam vele megbeszélni hogy miért nem akarja többször csak annyi volt a válasz hogy "így alakult". De ami a legjobban fáj az, hogy a volt barátnőjével szinte olyanok voltak mint a nyulak.Egyszer véletlen találtam olyan fényképeket róluk, hogy olyanokon Maya Gold szerepelhetne a DVD-ről ne is beszéljünk. Persze ezekről mit sem tud hogy láttam. Közben ő ki ment külföldre dolgozni, de ezek után sem jobb a helyzet. 4 havonta jön haza kb. 3 hétre és ez alatt kb. 2x vagy 3x ha együtt vagyunk. Ezek mellett meg érezteti hogy szeret.
2018. febr. 8. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

"Egyszer véletlen találtam"


aha

2018. febr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tényleg véletlen találtam meg. Dvd filmet kerestem és ott volt a képekkel együtt az a bizonyos is. Ha nem oda teszi meg sem találom.Nem is szóltam erről neki.De borzalmasan rosszul esett.
2018. febr. 9. 07:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Ennek lelki okai vannak

Őt bantja valami, veled vagy a kapcsolattal kapcsolatban, lehet külső dolog is.

Beszéljetek meg, hogy mi a baj.

2018. febr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle, erre azt mondta hogy stresszes a munkája meg hogy felidegesítem baromságokkal és ezért nincs kedve.Szerintem baromság.
2018. febr. 11. 09:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet szervi ok is. Vannak betegségek, amiknek csökkent potencia a tünetük. Pl.cukorbetegség, szív-és érrendszeri megbetegedés, depresszió. Általában nem mennek ezzel orvoshoz a férfiak, mert szégyenlik. Ezért nem lehet velük beszélni se róla. Kínos nekik, és inkább nem vesznek róla tudomást, hárítanak. Én falhoz állítanám. 3 választást adnék. 1. Tisztességesen megkefél. 2. Elmegy orvoshoz a potenciazavarával. 3. Elindítjuk a válást.
2018. ápr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kár a volt barátnőjére gondolnod. Hiába volt jó a szex, mégis már a múlté. És mégse őt vette el, hanem téged. Odafigyelsz a külsődre? Hogy vonzó és ápolt legyél?


Azt nem tudom, miből gondoltad, hogy javulni fog a helyzet, ha kimegy külföldre. A legtöbb házasság rá szokott menni a távolságra. Legalábbis a környezetemben ezt látom.

2018. ápr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10 éve együtt vagytok és sose volt heti egynél több szex, tehát nálatok ez a sztenderd. A három hét alatt három alkalom ezek szerint átlagos. Te szeretnéd többször? Ha igen, akkor kérdez meg, hogy mi az, amitől kíván téged, mi az, ami beindítja őt, milyen viselkedés. És próbáld meg azt az oldalad hangsúlyozni ha vele vagy és szeretkezni akarsz vele. Ne erőltetesd.
2018. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csak ámulok és bámulok. Most komolyan létezik olyan nő aki szereti és kívánja a szexet??? Ja, és van pasija aki nem igazán nyúl hozzá??? Most mondjátok hogy ez csak vicc. Én szinte az egész életemben csak apácanövendékeket meg asszexuálisokat fogtam ki, én még 1X sem tapasztaltam azt, hogy egy nőt érdekli a szex. Pedig sem a külsőmmel, sem a stílusommal, hozzáállásommal nincs baj. Sőőőőőt... na de hagyjuk, nekem ezt dobta a sors, csak egy kicsit mellbe vágott a kérdés, illetve a kérdező.
2018. máj. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze hogy van olyan nő aki kívánja a szexet és van olyan pasi aki mind ezt elutasítja. Nekem meg ezt dobta a gép. :)
2018. máj. 21. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!