Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macii kérdése:

Tanácstalan vagyok. Miért szakított velem a barátnőm? Bővebben lent.17/f

Figyelt kérdés

Kb másfél évvel ezelőtt egy buliba összejöttem egy lánnyal. Akkoriban csak bejött nemvolt smemi több nekem. Nem is húztuk olyan sokáig, talán 2-3 hét. Megjegyzem, hogy én dobtam. Szegénykém ő elég letőrt volt, ki is öntötte a lelkét osztálytársának és rá fél évre összejöttek. Nemhitte volna, hogy komoly lesz, de 10 hónapig együtt voltak. Én meg ezalatt a 10 hónap alatt elkezdtem szeretni. Lényegében miattam szakított vele. Ez történt kb március elején. Én várni akartam, meg is kérdeztem tőle, hogy biztos e benne, hisz nemrég lett vége egy viszonylag hosszú kapcsolatának. Feltettem neki a kérdést, hogy ne e várjunk még 1 hónapot. Neki rosszul esett nemakart várni biztos volt az érzéseiben, összejöttünk, mindez történt május elején. És most mikor minden happy, alig vagyunk egy hónaposak, ittvolt nálam, boldogak voltunk együtt, jóléreztük magunkat, másnap áthív magához és közli velem, hogy nemmegy neki. Nem is tudta kifejezni magát a volt pasijával kínlódik valamit. Habár a tudtomra adta mialatt együtt voltunk, hogy iritálja, idegesíti stb. ne izguljak miatta. És most itt állok tanácstalanul. Nemtudom mi tévő legyek, hiszen szeretem őt és ő is szeret engem. Szerintem...

Kérlek segítsetek, nemtudom mitévő legyek.

Lehetőleg értlemes és komoly válaszokat várok.


2010. jún. 6. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Az összes nő hülye!Menj inkább te is wowozni! XD
2010. jún. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha megkérdeznéd tőle? mi itt nem fogjuk tudni megmondani neked, hogy vajon a TE barátnőd miért szakított veled...
2010. jún. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle. Nemadott egyenes választ, nem is nézett a szemembe. Ahogyan leírtam, valamit a volt pasijáról magyarázott, de egyszerűen nemfogtam fel. Sok kérdést feltettem neki, szinte az összesre a nemtudom választ mondta...
2010. jún. 6. 12:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a csaj hülye...Mint kb.az összes többi csaj is!
2010. jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először is nem minden nő hülye-->első kommentezőnek

Szerintem a lány nagyon nem biztos magába, lehet még az is benne van, hogy egyszer dobtad, meg lehet az is hogy a volt pasija zaklatta és nehéz ám elfelejteni az elején még ha miattad is dobta, mindenképp idő kell neki, mert elbizonytalanodott szerintem légy megértő vele, ne zaklasd a kérdésekkel, lehet hogy éppen ezel a megértéssel csalogatod vissza, ha meg nem akkor próbálj meg tovább lépni, ha magátólnem tisztel meg vele hogy elmondja mi a baja, akkor nem éri meg az energiát belefektetni Sok szerencsét!

2010. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A volt pasijával osztálytársak, ebből kifolyólag lehet, hogy teletömte a fejét. Érzem, hogy szeret. Írtad, hogy hagyjak neki időt. Mégis mennyit? Elképzelhető, hogy csak kéretni akarja magát? Biztosra akar menni, hogy mitérzek iránta? Félek, ha túl sok időt hagyok neki, végleg elvesztem :(
2010. jún. 6. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!