Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 hetes terhes vagyok és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 hetes terhes vagyok és a párom elhagyott, mert nem akarja a babát. hogy szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés
2007. nov. 26. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondod, hogy ot hagyot???:OO Lehet, hogy akkor nélküle sokkal jobb, neked is és a babának is, persze egy babának szüksége van apára...de nem ilyen felelőtlenre...Biztos, hogy vannak akik tudnak segíteni, és nem maradsz egyedül..Nagyon szurkolok nektek
2007. nov. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem vagy könnyű helyzetben! Mindenképp elbeszélgetnék a leendő gyerekem apjával. Hiszen ezt a gyerek születéséhez két ember kell! A gyereknemzés nem egy játék, felelősség és ezt neki meg kellene érteni. Visszaszerezni? Mindenképp beszélj vele, és támogasson a gyerek felnevelésében, hisz ez a gyerek egy csoda az életetekben. A gyerek születét, a készülődést élje át veled! Ne maradjon le egy olyan pillanatról,amit lehet később meg fog bánni! nem vádaskodnék, és nem lennék rá dühös, mert az nem vezet sehová sem, csak annyit kérnék tőle, ha már nem marad veletek, akkor lelkileg és anyagilag is támogasson benneteket. Ez így nem fair.

Nagyon sok kitartást és türelmet Nektek!

2007. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, muszájból senki nem lesz jó apa. Sajnos. HA ennyire nem akarja a babátokat, hogy el is hagy miatta, akkor hadd menjen! Tudom, hogy nehéz (én is egyedül vagyok a fiammal), de szerintem nem vezet jóra, ha csak rákényszerített kötelességtudatból marad veletek. Persze az ő gyereke is, gondoskodjon róla, de ezen kívül szerintem ne kényszeríts rá semmit!
2007. nov. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
eszembe se jutna visszaszerezni.en is igy voltam es segitett a csaladom es a barataim,es mire szulnom kellett mar egy baratom is lett aki elfogadott babastul es szeret minket,azota el is vett a babam apja meg kitalalta h szeretne latni a gyereket.hat nem engedtem neki,mert akkor eldobta magatol nem fizet semmit a nevet a ferjem adta es vegig le se szart h elek e, akorhazba nem jott be mikor megszultem,most meg latni akarja,hat nem.az ilyennel nem szabad torodni,egyszer elhagyott szerinted milyen apa lenne egy ilyen patkanybol?
2007. nov. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Volt apasági nyilatkozat, ha nem voltatok házasok? Ha igen akkor pénzügyi kötelezettségei vannak - tartásdíj. Ha ilyen szemét volt - már bocsi - akkor húzd le a pénzt. Az elején kellett volna eldönteni, hogy akarja -e a babát vagy nem. Nem szerezném vissza a helyedben, mert annak semmi értelme, hogy a gyerek miatt legyen veled. A tartásdíjat azonban mindenképp behajtanám rajta. Ha ő így akkor én is így.

2007. dec. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
én először egy gyereket neveltem aztán kettőt most is ugymond egyedűl de a szüleim azért itt vannak.Nem könnyű de hidd el az sem lenne jó ha vissza fogadnád vagy vissza jönne.Ő nem tudja mi felelőség.És állandóan veszekedni sem jó se neked se a babának.A gyerektartást próbáld meg bevasalni rajta.Fordulj a gyámhatósághoz,ugy tudom ha nem akar fizetni ők a dns vizsálatot is elrendelhetik a birósággal karöltve.NE hagyd,hogy ne fizessen.Nektek is meg kell élnetek.Ne aggódj egy gyerekkel könnyebb ám.Minden rendben lesz.És találsz te társat magadnak.Meglátod.Én tudom,hogy most magányos vagy és ez a legnagyobb bajod de hidd el eljön egyszer az igazi aki mindenestől elfogad.Fel a fejjel.Ne idegeskedj.Minden rendben lesz.
2007. dec. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!