Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha olyannal csal meg a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyannal csal meg a párom, akivel én előttem már volt együtt, az megalázóbb, mintha egy új kapcsolattal?

Figyelt kérdés
Első esetben arra gondolhatok,hogy visszavágyik hozzá,tehát jobb mint én,viszont ha úgy nézem,a trófeák száma meg nem növekszik.Még mindig én vagyok az utolsó a sorban.
2008. okt. 24. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanolyan szar dolog.
2008. okt. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy csal meg,akkor is egy rohadt bunkó.Legalább szálljon ki a kapcsoltból ha már nem jó neki,és úgy tegye.Ez férfira nőre érvényes(szerintem). Fiú vagyok.
2008. okt. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érzem, érdemtelenül nagyon szereted ezt az embert, és még azok után is, amit tett, próbálod mentegetni, kisebbíteni a bűnét. Elég nyakatekert a gondolat, amit felvetettél - ettől cseppet sem lesz a fickó számomra unszimpatikusabb, és ha az én párom félrelépne, rohadtul nem lenne enyhítő körülmény, hogy exszel tette, repülne a francba.

HA nem érzed magad elég erősnek, hogy kidobd a srácot, - pedig bár képes lennél erre!- legalább éreztesd vele, hogy rezeg alatta a léc, nagyon, nagyon megbántott Téged, és még egy ilyen és elhagyod. Mert ha csak úgy szerelmes kis "jótündérként" megbocsátasz, akkor újból meg fogja tenni, hiszen korábban sem kellett komolyabb következményekkel számolnia.

Hypathia

2008. okt. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem nem jobb, hiszen azt is jelentheti, hogy Te afféle pótlék vagy csak számára, de visszavágyik az ex-hez, még mindig érez valamit iránta. A megcsalás így is úgy is rohadtul szemét, és megalázó dolog.
2008. okt. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a megcsalás már alapból megalázó, tökmindegy kivel fekszik le.
2008. okt. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszönöm a válaszaitokat!Hogy tisztábban lássatok a történetben,tudnotok kell,hogy én a férj vagyok,tíz éve vagyunk házasok,van két gyerekünk.Harmonikus,nyugodt,szép életünk van,volt.A tavasszal regisztrált a nejem az iwiwre,bejelölték egymást a volt pasijával,akit 12 éve nem is látott.Először csak levelezgettek,majd találkozgattak is.Kb.egy hónapja szólt egy pincér havarom,hogy látta őket az éttermükben,igencsak odavoltak egymástól,simogatták egymás kezét,majd el olvadtak a gyönyörtől.Ezután másztam bele a telefonjába,mikor fürdött.Valójában az SMS-ekből derült ki,hogy ezek összefekszenek.Azt eddig is tudtam,hogy nem tudom kielégíteni,de hogy ezt máshol fogja megpróbálni,nem gondoltam.Igazából nem is az esik rosszul,hogy megcsalt,hanem hogy más-egy előző-tudta őt kielégíteni.

Nem tudja még hogy rájöttem,ezért is írtam nektek,hogy mit tanácsoltok.Leplezzem le magam,veszekedjünk,váljunk...vagy éljük tovább az életünk,mintha mi sem történt volna.Nagy a gyanúm,még egy ilyen nőt nem találnék magamnak.Ha ezt leszámítom,nagyon jó feleség!A gyerekekről meg már ne is beszéljünk.És mit csináljak,ha esetleg ő jelenti be,hogy van valakije,és menni akar?Csak az a fránya szex ne lenne!Az az oka mindennek!

2008. okt. 27. 08:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha trófeaszerzésnek szexszel valaki az beteg. Én nem szeretnék ilyen típusú beteg társat magamnak.
2009. márc. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nem tudod kielégíteni?

És ő ennek ellenére hogyhogy hozzád ment?

Nem volt persze tisztességes részéről így sem a megcsalás - és ezen mit sem változtat, hogy exszel vagy idegennel tette.

Hogy nevezheted azonban "szépnek, harmonikusnak" az életeteket, ha a feleséged 10 vagy hány éve nincs szexuálisan kielégítve, és ezt tudod, és nem igyekszel tenni ellene? A szex igenis fontos része egy kapcsolatnak! Ne a szexet szidd.

Szerintem meg kell beszélnetek a történteket, és elgondolkozni azon, mit lehetne tenni, esetleg hogyan lehetne megjavítani a házasságotokat, és a szexuális életeteket. Már ha meg tudsz neki bocsátani - végülis a mentő körülmények mellett is jogos, ha nem, hiszen eleve tudta, milyen vagy a szexben, ha nem tetszett neki, miért ment Hozzád. Talán mert bízott a későbbi poziztív változásban?

Hypathia

2009. márc. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!