Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan búcsúzzak el?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szakítottunk már 3 hónapja de nagyon hiányzik a fura az hogy egy osztályba járunk és ő azt hiszi hogy mi haverok vagyunk de én nagyon haragszom rá de nem mutatom ki. az utóbbi időben nagyon lekezel meg MSN ről is letiltott de nem vagyok benne biztos de azért az fura hogy egy hónapja nincs fennt. A kérdés az hogy szépen kiosszam mert van harag a lelkemben( 2naponta piálok miatta sajnos:() és szeretném ha érezné hogy nincs minden rendben igaz közbe meg félek hogy ha kiverem a balhét akkor már többé nem beszélünk.
2010. jún. 1. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
csináld meg a testvérét, vagy az anyját vagy a legjobb barátnőjét! az ilyeneket féltékennyé kell tenni!
2010. jún. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

az egy gyenge ürügy, hogy miatta piálsz.. így születnek az irritáló alkoholisták, mindig másra fogják, másnak is vannak gondjai, még is ezt kihagyják. arról ennyit.


Miért haragszol ennyire rá? Dobott, azért? :/ És miért, jobb lenne ha kínosan melletted maradt volna, akkor meg feszült hangulat lenne köztetek..

2010. jún. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez aztán a szép dolog... Miatta piálsz... Pff! Ő kért meg, hogy igyál? Lassan el kéne ezt felejteni, hogy mindig mindenért más a hibás. Elhagyott, mert nem volt neki jó így. Most képes lennél elvárni tőle, hogy úgy maradjon veled hogy nem szeret és boldogtalan melletted? Önző vagy. Ne akard kiosztani, hagyd szerintem az egészet. Most csak szimplán nem foglalkozik veled... Azt ne akard, hogy megutáljon.

20L

2010. jún. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

...ő azt hiszi, hogy haverok vagyunk...

... letíltott MSN-ről...


Nincs itt egy kis ellentmondás? :)


Felejtsd el őt, lépj túl rajta. Nem éri meg az időt, hogy ezen stresszelj. Keress más lányt és légy újra boldog!


Persze előtte gondold át, hogy miért lett vége a kapcsolatotoknak. Mi volt az, ami rossz volt benne és te milyen hibákat követtél el a párod ellen. Ezekből szűrd le a tanúságot, hogy legközelebb ne ess ezekbe a hibákba!


30/F

2010. jún. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

néha igen, balhézni kell

mert ki kell állnunk önmagunkért!!

engem is volt, hogy nemegyszer átvertek és az illető azóta is röhög rajtam magában

de ha igenis felháborodtam volna, kiadtam volna magamból, amiket éreztem, akkor most legalább lenne bennem valami elégtétel érzés.

így meg még most is én vagyok a hülye

2010. jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egyedül azért nem balhéztam az exemmel, mert valaha nagyon szerettem.

De ráfért volna egy jó nagy osztás elhiheted. Néha rá kell hagyni. Attól mert elkezdesz üvöltözni vele, neked még nem lesz jobb. Keress mást.

2010. jún. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!