Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne most tennem? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne most tennem? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Volt 1 fiú,összejöttünk nyáron távkapcsba.Együtt voltunk 2 hónapig de nagyon csúnya dolgok derültek ki róla és elküldtem h egy köcsög és h látni sem akarom és h ne merjen írni hívni stb..Elfogadta mert tudta igazam van.Mondta h msnről is töröl.Meg is tette.De pár nap múlva írt smst h nem bír elfelejteni.Majd írt iwiwen én meg visszaírtam neki mert szeretem.Majd verset küldött megiont hívott stb..Utána megbesz h talizunk csak úgy,de azóta megint összevesztünk iwiwen mikor leveleztünk.Most azt akarom h hagyjon ne keressen többet mert csak a szívem fáj.Miér csinálja ezt?Mért nem értette már meg az elején is h hagyjon?Így neki is rossz meg nekem is...mért nem érti meg
2008. okt. 24. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus se veled se nélküled kapcsolat. De szerintem inkább a nélküled lenne a hasznosabb. Nem tudom mennyire voltak mélyek az érzelmeitek (én 3 évig éltem távkapcsolatban) de szerintem ezek a megnyílvánulások ennek a maradványai. Ha pedig valóban nem akarod látni ne írj vissza neki. Ha ezt teszed azt hiszi van még esélye. Szerintem hagyd ezt a kapcsolatot a fenébe és keress más valakit. Felejtsd el mert ezzel csak magadnak ártasz.
2008. okt. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de te vagy a buta... igazából te játszol/játszottál vele. Elküldted a picsába, mondván, hogy "egy köcsög" meg megmondtad neki, hogy ne hívjon, ne írjon stb... de ő, mivel nem tud elfelejteni írt, és te saját magadat hazudtoltad meg azzal, hogy visszaírtál neki...Segget csináltál a szádból...Aztán megint összeveszni iwiw-en, te jó isten... És most kezdeni akarod megint az elejéről??? Most megint letiltod magadról, majd megint húzod előtte a mézes madzagot??? Nem szép dolog amit vele művelsz. Ha egyszer nem akarsz róla tudomást venni, akkor ne tedd!!! Ne vedd fel a telót, ne olvasd el az üzit, és kész ennyi!! Ha meg szereted basszus, akkor legyél vele. De ne játssz az érzéseivel szerencsétlen srácnak!
2008. okt. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszaDÓ!nem tudod mért küldtem el a francba..volt rá okom nem kicsi és nem kevés.Aki pedig játszott az érzelmeimmel sőt most is játszik szerintem az ő!De hát szerintem nem kell taglalnom hogy milyen is a szerelem..és nem tom még 1x elküldeni csak azt nem tudom h ő mért nem hagy békén.
2008. okt. 24. 11:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog békén hagyni téged, vannak ilyen pasik. A nővéremnek is volt egy pasija, elkezdtek járni, egy ideig minden rendben volt, aztán kezdődtek a gondok, sokszor visszamondta a találkát, végül pedig kiderült, hogy másik barátnője is van és ők is úgy voltak, mint most ti, a pasi mindig hívogatta a nővéremet volt úgy hogy majdnem megállás nélkül, először a nővérem nem vette fel, de mivel még mindig nagyon szerette őt, végöl felvette és a pasi visszakönyörögte magát, újból elkezdetek járni, de nem változott semmi, a másik barátnője is ugyanúgy megmaradt (és még néhány, mint végül kiderült), de titokban. Esküdözött neki, hogy neki már csak a nővérem létezik, egy idő után pedig már annyi volt a rovásán, hogy azt már a nővérem nem tudta tolerálni és véglegesen szakított vele, amikor pedig már a pasi tudomásul vette, hogy nincs esélye nála, öngyilkossággal fenyegetőzött és mikor ez sem vált be akkor azzal, hogy elkapja és megveri...Szóval végül kiderült, hogy pszichiátriai eset.Nagyon sokáig tartott ez a dolog még a nővérem véglegesen le tudta zárni ezt az egészet (kb.1évig jártak), de szerencsére most már lassan 1éve van egy normális kapcsolata. Én azt tanácsolom, hogy addig még nem késő lépj ki ebből a kapcsolatból, mert végül te is annyira belebolondulsz majd, hogy az orrodnál fogva fog vezetni és nagyon sokat fogsz szenvedni miatta.
2008. okt. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már nálam is fenyegerőzött öngyilkossággal stb...de szeretem:'(..de talán most már nem fog keresni..
2008. okt. 24. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!