Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám újra fel élénkít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám újra fel élénkíteni a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kis segítség kéne nekem!

4 hónapja vagyunk együtt a barátommal és kicsit el laposodott a kapcsink. Keveset beszélünk, de lehet h ez az év végi hajtásnak is köze van, nem tudom. Félek, hogy nem lesz jó vége ennek. Nem tudom mit tegyek:(. Semmi féle képpen nem akarom elveszíteni, mert ő nekem a mindenem.

Remélem értitek a problémám.

Bunkó hozzászólásokat nem kérek. Köszönöm!


2010. máj. 31. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél egy szxi fehérneműt, attól tuti hogy beindul... Sok sikert!!
2010. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd csajszi! Hogy feldobd a kapcsolatodat annak rengetek módja van. Kicsit keveset írtál le, de sebaj, majd csak kitaláljuk. Ha van időtök főzzetek közösen. Menjetek el sétálni és közben beszélgessetek, vagy kérdezd meg hogy mi nyomasztja. Fürödjetek együtt. Áztassátok magatokat a meleg vízben. Vagy ha megengedhetitek magatoknak, menjetek el fedett termálvizes fürdőbe (ilyen szar időbe sajnos máshova nem lehet). A lényeg hogy nyugodt legyen a légkör. Ha ezt meg tudod teremteni, biztos hogy megnyílik és akkor meg tudjátok a problémát beszélni. Remélem tudtam pár ötletet adni. ÜDV23F
2010. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha 4 hónap alatt ellaposodott, akkor az nem lehetett egy nagy szerelem... Keress mást.
2010. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont.
2010. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az ellaposodás pár év után szokott jelentkezni, nem hónapok után... jó lett volna, ha írsz kort is és hogy régebb is ismertétek-e egymást vagy csak 4 hónapja...
2010. máj. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát nem ellaposodott, bocsi rossz szót használtam:S. amúgy Ő 19 én 16.

A helyzet az, hogy az ő állítása szerint antiszocc és mindenkit utál...stb.De én ezt valahogy már nem nagyon hiszem el. Tegnap rákérdeztem azt mondta biztos az a baja, hogy keveset beszélünk. A helyzet az, hogy ő is kell ahoz hogy változzon a helyzet, de írok neki valamit( mert a rossz idő miatt nem tudtunk talizni) csak 1-2 szót reagál rá. Én próbálkozok, de azt veszem észre, hogy őt ezt nem nagyon érdekli. Valameik nap amikor találkozok majd rákérdezek, mivel nem szeretem az ilyen tehetetlen helyzeteket, hogy velem akar e még lenni vagy akármi... Lehet már nem is szeret... hiába írom neki nem reagál... Bár a férfiak fejébe lehetne látni legalább ilyen helyzetekbe...:/

Dobni nem fogom csak úgy, hogy semmit nem tettünk azért, hogy ne legyen jobb a helyzet... Az a világ legbutább dolga, ha azt mondom neki, hogy jó akkor vége, meg se próbáljunk változtatni:/

2010. jún. 1. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!