Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Van egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy fiú akivel most 1 éve ismerkedtem meg, és ő decemberben azt mondta, hogy tetszem neki, de én csak barátféleségnek tekintettem.

Figyelt kérdés
Aztán januárban kezdődtek az smsezések és én egyre többet kezdtem iránta érezni, szerintem többet, mint ő irántam. Aztán mentek ezek a bizonyos játszadozások, hogy egyszer tudta mit akar egyszer meg nem. Randizgattunk,de nem történt semmi... Ezért én sem tudtam hogy mi van/volt. De mint biztos támpont mindig hozzám tért vissza. Pár barátnője is volt közben meg volt barátnő meg minden ilyen dolog felmerült... mindig fájt egy kicsit amikor hallottam róluk, de mégsem, mert rutinosan tudtam, hogy úgy is írni fog meg minden és így is lett. Voltak ugyan kimaradozások, de ez is max másfél hónap. Ő messze lakik tőlem egy csöppet. Nyáron egy rendezvényen összejöttünk és én még sose voltam olyan boldog és... nagyon jó volt vele lenni és átkarolni meg minden :\\\') de aztán nem írt, csak egy 2 hétre rá. aztán éreztem h vmi nem stimmel és teljesen kész voltam. hallottam pletykákat h egy másik fesztiválon amin én nem voltam látták egy lánnyal.. és kiderült h igaz volt. Aztán szeptemberben vártam h mi lesz, és nem lett semmi. Kiderült az is h közben lett egy új barátnője aki ugyan még messzebb van mert koleszos csak azért mégis ott lakik ahol ő... kezdtem túltenni magam rajta, de most meg hallottam, hogy együtt mennek el erdélybe és szar. úgy érzem h teljesen tönkretett és nem tudom elfelejteni és mennek együtt erdélybe..:((((((( szeretett valaha?miért csinálta ezt?:S megint miatta sírok... mit csináljak?
2008. okt. 22. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Leírásod alapján, komoly viszony nem volt köztetek. Érzelmileg. A fiúnak biztosan tetszettél, lehet érzett is valamit irántad, de talán a távolság miatt nem akart összejönni( kb mekkora táv ez?) . Ha mostanába nem írt, nem keresett, akkor jobb ha elfelejted. Ha nagyon szereted, akkor írj neki, hogy találkozattok, de semmi több. Ha igen, akkor ott meglátod milyen lesz. Ha nem, akkor nyílván való! Remélem tudtam segíteni, sok sikert:)
2008. okt. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
töröld ki mindenhonnan, ahol lehet ott tiltsd is le; idővel egyre kevesebbet fogsz rá gondolni, aztán egyszercsak eszedbe jut a fickó, és rájössz, hogy már semmit nem jelent neked. kevés ennél felszabaditóbb érzés van a világon.
2008. okt. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát én esztergomban, ő balassagyarmaton lakik, de idejár suliba. a barátnője meg egerbe...

hogy lehet valakihez így kötődni... elbasztam miatta mindent...

csak az a baj, hogy hiányzik úgy maga a személye, még ha nem is szeretném...

2008. okt. 22. 23:27
 4/6 anonim ***** válasza:
dehogy basztál el mindent... csak töröld ki mindenhonnan (gépről), rakd el a szemed elől azokat a tárgyakat, amik rá emlékeztetnek. az első pár hét g@ciszar lesz, utána egyre könnyebb. hónapok múlva meg röhögni fogsz magadon, milyen kis csitri voltál. :)
2008. okt. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha gondolod, elviszelek Erdélybe amikor jó neked, csak szólj ;)
2008. okt. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:P :)))))))) megbeszéltük. :D :):
2008. okt. 23. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!