Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmről lenne szó normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmről lenne szó normális?

Figyelt kérdés
Na h bnőm hát mindig gumi nélkül gondolom megszakítással csinálja a pasijával. De ha most terhes lenne mármint nem jönne meg neki( pl.jhónapba) és nem vesz tesztet stb (mert nem tudja miből megvenni) és h akk iszik alkoholt utánna?o.o mármint h kb- 1 hónapig inna hétvégente elég rendesen... akk elmenne neki a gyerek ha netalán ez így adódna? :S:S:S
2010. máj. 30. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
nemigen,max a gyerek lenne tőle hülye.
2010. máj. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
elég nagy balfas,z vagy te is meg a barátnőd is add neki át az üdvözletem!!
2010. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jézus,remélem az ilyennek sosem lesz gyereke.Ha nem jön meg neki,akkor teszteljen.A pia árából simán kijön egy teszt.Utána pedig doki,ha pozitív lett.Az alkoholtól nem fog elvetélni,de a magzat károsodhat!
2010. máj. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én miért lennék az?O.o Én lány vagyok már ne haragudj ^.-... szal nem én csinálom fel ha fel lesz csak megkérdeztem mivel én mondom neki h ha csinálja akk gumival.. ő meg erre ezt mondta ^.- most akk miért én vok a hülye???
2010. máj. 30. 18:49
 5/11 anonim ***** válasza:
ne te foglalkozz a barátnőd szexuális életével....
2010. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

jó csak nem akarom h baja legyen :S:S:S

meg am hülye mert mikor megvan neki akk is csinálják szal áhh mind1

2010. máj. 30. 19:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Barátnöd hány éves?
2010. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
16 a pasija 23... -.-"
2010. máj. 30. 19:33
 9/11 anonim ***** válasza:

ma 19:30 vagyok.

Azért egy 23 éves fiúnak azért már ki kéne tudnia fizetni a fogamzás gátlót.(És éretebbnek kéne lennie) Ha azt nézzűk, már van szakmája és dolgozik, vagy egyetemen msc képzésen van. És akkor piát hogy venne majd?

OM

2010. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
baz meg. fogadjunk cigók vagytok. ilyen hülye ember nincs a földön! sztem szedjen be egyszerre minden gyógyszert amit otthon talál és ugy igyon rá alkohol
2010. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!