Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim megkérdezte h borotvál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim megkérdezte h borotválom e ott lent. Mit tegyek? Bővebben -->

Figyelt kérdés

Én nem szeretném elmondani neki, nemvagyunk még olyan régóta eggyüt ( 1hónapja) és modtam neki, hogy nemszeretném elmondani. mondta h mondjak egy érvet h mértnem. Mondtam h mert magánügy, és nem szeretném elmondani. Azt mondta ez nem komoly érv mert én sem fogadnám ezt el tőlle.

Mit mondjak akkor? Miért nem?


2010. máj. 30. 17:20
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudom miért a kérdezőt ba*ogatja itt szinte mindenki...

A srácnak miért olyan marhára fontos, hogy egy 14 éves lánynak le van-e a borotválva? Gondolom csak meg akar dugni...ne hagyd magad ilyen hülyéknek:)


"de hogy lehetsz ilyen f0sós, hogy nem mersz válaszolni egy ilyen kérdésre :D ez csak azt jelentheti, hogy szőrös vagy :S mifelénk az osztályban nyíltan és nyugodtan beszélünk ilyen témáról, pasimmal meg még inkább. :D de ahogy gondolod. "


Ez meg lol. Látszik, hogy egy 15 éves kis p*csa írta. Elég szánalmas, hogy 15 évesek ezzel "menőznek" az osztályban, hogy "jaaaajj, az enyém le van borotválva, mert így szexi meg higiééééénikus, és ha vki nem borotválja, akkor az már rögtön igénytelen meg undorító. Szánalmas. Remélem az ilyenek kinövik. Vagy legalább nem szaporodnak.

2010. máj. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
egyet értek .
2010. máj. 30. 18:10
 23/48 anonim ***** válasza:
85%
Személy szerint nekem semmi bajom azzal, hogy egy 14 éves kislány (nem sértésnek szánom) még nem hajlandó erről társalogni a valószínüleg szintén éretlen barátjával! Ha ő még úgy érzi kényelmetlen ez a téma számára, miért kellene elmondania? Az viszont igaz, hogy valószínű nem egyet akartok a fiúddal, és ebből később is lesznek gondok! - ha nem érti meg, hogy neked ez kellemetlen, jobb, ha nem erőltetitek!
2010. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
A félreértések elkerülése véget, nem eröltette csak megkérdezte. ÉS szeret nagyon, de komolyan .:) Még ő mondja nekem h reméli h nem csak szédítem..:)
2010. máj. 30. 18:16
 25/48 anonim ***** válasza:
82%

én nem vagyok p.csa, csak szabad gondolkodású, ami a szívemen az a számon :D és szerintem jó barátnőkkel/szülőkkel megbeszélni az ilyeneket ;)

15/L

2010. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%
Okés, de attól, hogy szeret még nem kell semmit megtenned, vagy semmire válaszolnod ami neked kínos! - ha szeret, így is szeret , és ha ezt érzed, hipp-hpoo azon veszed észre magad, hogy olyasmikről beszélsz vele, ami korábban elképzelhetetlen volt :)
2010. máj. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:
hát ez igaz :)
2010. máj. 30. 18:26
 28/48 anonim ***** válasza:
100%

ha szereted, akkor szerintem beszélj vele, csillapítsd le kicsit, hogy alig ismeritek egymást. hagyjon még ilyen kérdéseket. ha normális, akkor bizti megérti :) ha meg nem akkor nem is érdemes próbálkozni, már említettem. bár tudom hogy nehéz lenne csak úgy szakítani :S és könnyű mondani, hogy dobd, nem ilyen könnyű megcsinálni... de annak semmiképp nemlesz jó vége, ha afféle "hatalmat" akar feletted ("csináld, amit mondok, mer ha nem, elmondom a barátaidnak..."). ha meg sexet akar, azmeg én aztmondom, hogy még koraibb 14 éves korban. tudtommal a sex azt jelenti, hogy a felek teljesen "odaadják magukat" egymásnak. vagyis ennél többet (magadnál többet) nem tudsz neki nyújtani. tehát annak a kapcsolatnak a minősége szépen elindul lefelé a süllyesztőbe... tehát a sexxel érdemes várni, és az emberi méltóságodat nem elveszteni azzal, hogy lefekszek azzal aki rámmosolyog... aztán ha valami nem jól sül el, és gyerek, akkor még aztis letagadja, hogy ismer :(

sok sikert és türelmet a beszélgetéshez :)


17:59, 18:03

2010. máj. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Jó tanácsot :)
2010. máj. 30. 18:28
 30/48 anonim ***** válasza:
100%

18:18: Nem az a baj, hogy ezekről beszélgetsz. Mindenki magasról tsz rá szerintem, hogy te mit beszélsz meg az osztálytársaiddal meg a szüleiddel.

Az a baj, hogy az ilyen 15 éves kis p*csák mindenkit kiközösítenek meg lenéznek, akik nem illenek bele az aktuális trendbe.

"ez csak azt jelentheti, hogy szőrös vagy :S "

És ha 14 évesen szőrös? Akkor mi van? Szerinted ez indok arra, hogy vkit lenézz? Hát gratulálok. Gondolom ha vki azt merné mondani az osztályodból, hogy nem borotválja, egy hétig téma lenne, hogy milyen igénytelen.

De mégis, 14 évesen, ha nem él nemi életet, akkor mi a büdös francért kellene leborotválnia? Mindenki úgy hordja, ahogy akarja, de ne ez alapján ítéljen meg másokat. Főleg ne 15 évesen. Ez a szánalmas.

2010. máj. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!