Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeret 'bántani'?

Figyelt kérdés
Párommal fél éve vagyunk együtt. Teljesen rendben van minden, tart még a 'rózsaszín köd'. Nem elfogultságból mondom, de nála intelligensebb,jó lelkűbb, műveltebb emberrel nem találkoztam. Emiatt (is) lepett meg az alábbi dolog. Teljesen jó a szex velemind2en élvezzük. Volt viszont 'menet közben' pár furcsa elszólása de nem nagyon figyeltem rá. Lényeg, hogy kiderült, ő a kicsit szado-mazóbb dolgokra bukik. Ugyan nekem ez új, de semmi rossznak nem vok az elrontója, azt mondtam akkor próbáljuk ki. Azóta szex közben néha pálcával megcsapkod, megkötözi a kezem, csípkedi a mellbimbóm..stb. Persze nem olyan intenzitással, hogy ez nekem komolyabban fájjon. Élvezetet nekem egyáltalán nem okoz (mármint ez a része nem), semmi extra. Ő viszont veszettül élvezi..ezért hagyom (persze amig nem kellemetlen)..mert szeretem őt. DE HOGY EZ MIÉRT JÓ??? MÉRT JÓ NEKI HOGY NEKEM EFFEKTÍV FÁJDALMAT OKOZ? volt már valaki ilyen helyzetbe?
2010. máj. 29. 21:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A dominancia a lényeg, szereti ha urakodhat rajtad.

A baj, hogy neked nem jön be, csak elviseled, ha őt ez izgatja nem valószínű, hogy megelégszik ennyivel.Majd jön a fenekeléssel, meg a kötözéssel.Ha vonzza a dolog a neten talál anygot, óhatatlan, hogy mást is ki akar próbálni.

Garantálom, hogy előbb utóbb fog olyat keresni akit szintén ez izgatja.Max nem fogod tudni.

2010. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
hagyd ott :S ez nem jó, ha így viselkedik, főleg az nem, ha nem élvezed. az előttem lévők már megindokolták mért...
2010. máj. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 FFDP ***** válasza:
100%
Beszélj vele, mondd el azt amit itt és ha tényleg jó lelkű megérti.
2010. máj. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nézd meg,vagy olvasd el a 9 és fél 7 című filmet,könyvet.Ugyanez a szitu van benne.
2010. máj. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!