Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak szülinapjára?

Figyelt kérdés

nem régen vagyunk együtt. ő 22 éves.nem vagyok jo a kreativ cucokban szoval ha lehet akkor olyat mondjatok amit bemegyek a boltba és megveszek

köszi


2007. nov. 25. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyagi keretet nem említettél.

Amúgy éppen nyitnak a karácsonyi vásárok.Nah azokat tessék szépen végigjárni.Nálam a tavalyi év slágere a zománcos pléh bögre,kovácsoltvas holmik,fafésű,vicces kesztyűk,préseltpapíros szövegek voltak.Wörösmarthy téren nézz körbe!

2007. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

A legfontosabb az anyagi háttér.

Aztán találd ki, hogy miket szeret. Gyűjt valamit? Szereti a számítógépes játékokat? Milyen könyveket olvas? Van valami hobbija? Ha ezekhez kapcsolódó dolgot veszel neki, biztos örülni fog.

2007. nov. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függ ,hogy milyen a barátod egyénisége.Például ha szeret olvasni,akkor könyvet vegyél neki (habár kétlem) :) Vagy ha romantikus alkat akkor plüssmacit vagy valami aranyosat..Te ismered :) Remélem segítettem!Szia!
2007. nov. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

én a páromnál ugyan ilyen bizonytalanságba vltam és tudtam mi az érdeklődési köre(ezt deritsd ki)és elvittem egy az érdeklődési körével kapcsolatos helyre. csakhogy jobban érthető legyen. a párom nagyon rajong a kisvasutért,és elvittem kisvasutazni,és a slussz poén az volt benne hogy olyan vonalon mentünk ami már rég megszün,és ezt a vonalat valakik még fenn tartják egy kétszemélyes hajtánnyal,és ezt megszerveztem neki,hogy ezen a vonalon végig mehessünk.a párom is azt mondta meg szerintem is ez sokkal nagyobb ajándék mintha veszel neki egy dezodort(mondtam valamit)ami késöbb feledésbe merül,ezt az ajándékot mig él elnem felejti,szóval szerintem valami ilyesmit kéne

én ezt azért szerveztem meg neki mert nem voltunk olyan rég együtt,és nem tudtam semmit kitalálnom.de most karácsnyra bajba vagyok. csinálhatsz neki még olyat,hogy ágyneműre képeket vasaltatsz amik rólatok készültek,vagy törcsit amire rávarratod hogy szereted,vagy hasonló,vagy a közös fényképekből csináltatsz naptárat,de az is jó ha te magad készited el,az is sokat ér,sőt többet ér mintha megvennéd neki

2007. nov. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!